Polish Giga Patch 6.0 – Zapowiedź prac nad dodatkiem!

pgp6

pgp6Premiera FIFA Manager 13 zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że rozpoczęliśmy pracę także nad Polish Giga Patch. Nieodzowny dodatek każdego polskiego fana EA-owskiego menadżera, znów pozwoli wam sprawdzić się w roli trenera polskich drużyn z niższych klas rozgrywkowych. Co ważne w edycji oznaczonej numerkiem 6, będziecie mieli możliwość pokierowania drużynami nawet z IV ligi polskiej (V poziom rozgrywkowy), czego mogliście doświadczyć już w PGP 2.5 kilka lat temu.

Na razie ciężko opisać co dokładnie znajdzie się w szóstej edycji patcha, ale nie ukrywamy, że liczba drużyn, lig oraz zawodników będzie jedną z najwyższych w jego całej historii. Do tego nie należy zapominać, że podobnie jak w poprzednich częściach, także i ta zostanie wzbogacona o elementy graficzne jak herby, zdjęcia zawodników, miast, stadionów i wiele innych.

Sama premiera dodatku oraz sposób jego wydania na razie nie został ustalony, jednak jeżeli to nastąpi od razu o tym was poinformujmy. Kolejne informacje na temat dodatku oraz screeny, które zdobędziemy po wydaniu FIFA Manager 13, będą się pojawiały co jakiś czas. Nadal prosimy o waszą pomoc przy produkcji tego wspaniałego patcha. Wszelkie informacje o tym jak i w czym możecie pomóc, znajdźcie w tym temacie. Liczymy na was!

PGP6okadka

Oficjalna okładka Polish Giga Patch 6.0