Premiera FIFA 13

fifam13_okladka_eng

fifam13_okladka_engNajnowsza odsłona najpopularniejszej serii piłkarskich gier wideo na świecie, EA SPORTS™ FIFA 13, trafiła w dniu dzisiejszym do polskich sklepów.

Nowa gra EA SPORTS™ FIFA 13 wprowadza zmiany, które odmienią sposób gry i sprawią, że będziemy uczestnikami prawdziwego piłkarskiego spektaklu. Dzieki realistyczym podaniom, prezycyjnemu panowaniu na piłką, dryblingowi oraz całemu wachlarzowi zagrań zarówno w ataku, jak i obronie mamy możliwość stanąć w świetle reflektorów i poczuć się jak zawodowy piłkarz.

EA SPORTS™ FIFA 13 to emocje i nieprzewidywalność, jak w prawdziwej piłce nożnej! Takie elementy jak wspaniała grafika w wysokiej rozdzielczości, profesjonalny polski komentarz Dariusza Szpakowskiego i Włodzimierza Szaranowicza, największe stadiony świata oraz setki gwiazd futbolu, zapewnią moc wspaniałej zabawy. EA SPORTS™ FIFA 13 łączy też fanów z ich ulubionym sportem, a także ze sobą wzajemnie, za pośrednictwem platformy społecznościowej EA SPORTS Football Club.

Nowa odsłona serii FIFA jest również dostępna w sklepie Apple na urządzenia iPhone, iPad oraz iPod Touch. Wiele trybów gry, w tym ligowy, pucharowy oraz menedżera piłkarskiego dostarczą najlepszych wrażeń piłkarskich na mobilnej platformie Apple. Po raz pierwszy gracze mogą uczestniczyć w walce o pozycję w tabeli, rozgrywając spotkania z przyjaciółmi w trybie gry wieloosobowej.

Już teraz FIFA 13 jest fantastycznie oceniana na całym świecie. Średnia ocen z ponad 40 recenzji to 90 na 100 punktów. Krytycy chwalą nową FIFĘ jako „najlepszą FIFĘ w historii” (Multiplayer, Włochy) i „bliską perfekcji” (Vandal.net, Hiszpania). Pierwsze polskie recenzje są równie optymistyczne, bo, jak dowodzą, „FIFA 13 po raz kolejny pokazuje, iż wirtualny futbol w wykonaniu studia z Vancouver z każdym rokiem jest coraz bliższy doskonałości.” (Gry-Online.pl, ocena 9/10).

Gra dostępna jest w wersji na PC, PS3 oraz Xbox 360 z polskim dubbingiem, na konsole PS Vita, PSP, PS2 oraz Wii, jak również na urządzenia Apple.

Więcej informacji na temat gry znaleźć można pod adresem http://easports.com/witajwklubie Zapraszamy również na polski profil FIFY na Facebooku: http://www.facebook.com/easportsfifapl

 

fifa_13