PLP13 – TAK! Premiera w ten tydzień!

fifam_info

fifam_infoWielu z Was wyrzuca z siebie mocno niecenzuralne słowa, gdy wchodząc na łamy naszego serwisu nie może odnaleźć długo oczekiwanej łatki polonizacyjnej do FIFA Manager 13. Zapewne z powyższego powodu mam od kilku dni potworną czkawkę, która umila mi życie i sprawia, że nasza kochana społeczność ciągle gości w mojej głowie. Przyznam, że doskonale Was rozumiem, ponieważ również należę do grupy ludzi, która z języków obcych najlepiej włada polskim. Na szczęście PLP jest już od jakiegoś czasu gotowe i czeka na dotarcie do mocno już podirytowanych sympatyków FIFAM.

Premiera dodatku na pewno będzie miała miejsce w tym tygodniu, a ostatnie opóźnienia w publikacji spowodowane były kolejnym milowym krokiem jaki nasz serwis może postawić od momentu pojawienia się na naszej scenie BRUSA. Oczywiście, żeby Was jeszcze bardziej podkręcić nie zdradzę na razie o jakich przełomach tutaj piszę, jestem jednak przekonany, iż najbliższa przyszłość przyniesie naszej scenie zupełnie nowe możliwości rozwoju.

Szczegóły na temat nadchodzących zmian pojawią się na dniach na łamach FIFAM.info, tak więc wypatrujcie wszystkich doniesień, słuchajcie plotek i snujcie domysły. Jeżeli w komentarzach pojawi się prawidłowa przepowiednia odnośnie najbliższej przyszłości FIFAM, to oczywiście zostanie ona potwierdzona.