Poznaliśmy okładkę gry FIFA 14

fifam13_okladka_eng

fifam13_okladka_engDziś na łamach naszej strony możemy poznać oficjalną wersję globalnej okładki gry FIFA 14. Tak jak w poprzednim roku, jej centralną postacią jest piłkarz FC Barcelony i zarazem ambasador gry FIFA 14, Leo Messi.

Leo Messi pojawi się również na polskiej okładce gry FIFA 14, tym razem jednak nie w towarzystwie Kuby Błaszczykowskiego, a innego, równie utalentowanego polskiego piłkarza. Kto został polskim ambasadorem gry FIFA 14 i pojawi się na naszej rodzimej okładce? Tego możecie dowiedzieć się odwiedzając oficjalny profil EA SPORTS FIFA Polska na Facebooku (https://www.facebook.com/easportsfifapl), gdzie właśnie uruchomiliśmy specjalną aplikację pod nazwą Drużyna FIFA 14. Dodając swoje zdjęcie profilowe do aplikacji użytkownik staje się częścią układanki, która finalnie złoży się na obraz, na którym znajduje się wizerunek nowego polskiego ambasadora gry FIFA 14.

Każda osoba może dodać swóje zdjęcie do układanki raz dziennie, codziennie. Im więcej osób dołączy się do zabawy, tym szybciej uda się odkryć całą układankę i poznać nazwisko piłkarza, który znajdzie się na okładce FIFA 14. Dodatkowo, na 11 osób, które trafią w układance na specjalne pole z nagrodami, czekają gry FIFA 14. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Premiera gry FIFA 14, w polskiej wersji językowej, już 26.09.2013. Więcej informacji na temat gry znaleźć można pod adresem www.easports.com/fifa

 

fifa_13