Karolck93 – Zwycięzca konkursu THE BEST GOAL

karolck
karolckDzisiaj publikujemy wywiad z człowiekiem należącym do czołówki aktywnych userów na naszej scenie. Karolck93 zwycięzca konkursu “THE BEST GOAL” odkrywa swoje prawdziwe oblicze.

 

Bart6qx: Na początek napisz kilka słów o sobie 🙂
karolck93: Mam na imię Karol. Wychowałem się w Kielcach, ale ostatnio przeprowadziłem się na Piaseczną Górkę, miejscowość niedaleko Kielc, coś jeszcze?

Bart6qx: Ile masz lat ??
karolck93: Mam 15 lat:)

Bart6qx: Przybliż nam rodzinę, masz rodzeństwo??
karolck93: Mam dwoje rodzeństwa, brata i siostrę. Brat 2 lata młodszy ode mnie, a siostra rok starsza.

Bart6qx: To zapewne masz rywali do komputera??
karolck93: Na szczęście są dwa w domu, siostra nie siedzi, ale czasami jest rywalizacja bo jest jeszcze tata, który siedzi za często. 😀

Bart6qx: Tata pogrywa FIFA Manager?
karolck93: Nie, mówi, że nie ma czasu, kiedyś grał w pierwszą część TCM i FM.

Bart6qx: A Ty od jak dawna fascynujesz się FIFA Manager?
karolck93: Teraz jest to już moja czwarta część, niedługo będzie piąta 🙂

Bart6qx: Grałeś w inne managery?
karolck93: Football Manager 06 i 07. Może zagram w 09, ale jeszcze nie wiem, na pewno sięgnę po FIFAM 09.

Bart6qx: Dlaczego właśnie FIFAM??
karolck93: Ma na pewno dobrą grafikę, tryb 3D (teraz z FM też już będzie), kilka fajnych opcji jakich nie posiadają inne managery.

Bart6qx: Czyli FIFA Manager głównie dzięki grafice??
karolck93: Jest kilka opcji jeszcze, które mnie przyciągają. W innych managerach góruje tylko poziom trudności, który w FIFA manager, trzeba przyznać jest niski. 🙂

Bart6qx: A lubisz jakieś inne tytuły oprócz managerów??
karolck93: PES, gram w każdą wersję tej gry 😀 Call of Duty i Gothic

Bart6qx: Masz jakieś zainteresowania poza komputerem?
karolck93: Piłka nożna. Grałem w Koronie przez 5 lat. Moja pozycja to napastnik albo skrzydłowy. Niestety rok temu zostały polikwidowane roczniki i musiałem zrezygnować. Zostały tylko klasy sportowe. Cały czas się przymierzam do Moravii, która ostatni sezon ukończyła przed Koroną, ale jakoś brakuje mi ciągle czasu. Po za piłką interesuję się jeszcze samochodami i dziewczynami oczywiście 🙂

Bart6qx: Masz dziewczynę?
karolck93: Miałem do niedawna, ale mnie bardzo zdenerwowała, że nie dało się nie zerwać. Na razie odpoczywam do kwietnia, kiedy będę po egzaminach, bo jeszcze miałbym mniej czasu na naukę, którego mam i tak mało.

Bart6qx: Widzę, że plany ułożone, co dalej po gimnazjum??
karolck93: No pewnie 😀 Potem liceum, ale kierunek ciężko wybrać, bo jak z jednego jestem dobry to z drugiego już nie. Na razie staram się nie myśleć o liceum i gdzie pójdę, to zostawię sobie na później :p

Bart6qx: Jak oceny w szkole??
karolck93: Nawet dobre, na razie zawsze miałem pasek na świadectwie, czasami ledwo, ale był.

Bart6qx: Poznaliśmy się już trochę 🙂 czas na pytania o gusta, jakiej muzyki słuchasz??
karolck93: Głownie hip-hopu, ale słucham też niektórego rocku.

Bart6qx: Sprecyzuj niektóry rock 🙂
karolck93: To co mi się podoba 😀 Rocka chyba słucham dlatego, że tata dużo słucha muzyki i jakoś mi w ucho wpadło. Lubię zespoły typu Happysad, Placebo, Pidżama Porno, a nie trawię muzyki Feel czy Gosia Andrzejewicz.

Bart6qx: Wolisz książkę czy film?
karolck93: Zależy jaka książka. Głównie czytam fantastykę. Często po filmie czuje, że był jakiś niedopracowany, ale to chyba dlatego, że nie da się pokazać całej książki. Jeśli spodoba mi się jakaś powieść to wolę ją od jakiegokolwiek filmu.

Bart6qx: Ulubione tytuły?
karolck93: Książka: Eragon (2 części, bo na razie tylko tyle się ukazało) Film: Władca Pierścieni

Bart6qx: Ok, przejdźmy do polskiej sceny FIFAM, jak długo udzielasz się na niej??
karolck93: Prawie dwa lata, wcześniej się nie udzielałem, bo nie wiedziałem w ogóle, że taka strona istnieje.

Bart6qx: Jak dowiedziałeś się o stronie Jochena??
karolck93: Przez wyszukiwarkę google, kiedy szukałem odpowiedzi na mój problem. Była to jedyna strona, na której było rozwiązanie mojego problemu. Od tego momentu postanowiłem udzielać się na polskiej scenie FIFAM i pomagać tym, którzy mieli podobne problemy. 🙂

Bart6qx: Na naszym forum należysz do czołówki najaktywniejszych userów, co myślisz o stronie i forum??
karolck93: Uważam, że strona jest świetna. Znajdują się na niej wszystko, czego potrzeba. Podoba mi się funkcjonowanie forum. Panują na nim pewne zasady, których się trzeba trzymać, ale uważam, że to jest bardzo dobre. Łatwo znajduję jakiś temat, co innych forach sprawia dużo problemu.

Bart6qx: Czego Ci jeszcze brakuje lub co byś w serwisie zmienił?
karolck93: Jest już chyba wszystko czego potrzeba. Może jakieś małe zmiany, ale na razie nic mi nie przychodzi do głowy 🙂

Bart6qx: Ok., a jak widzisz przyszłość strony?
karolck93: Strona się cały czas rozwija. Jest, co raz więcej nowych użytkowników, którzy się na niej udzielają. Po ukazaniu się gry oznaczonej numerkiem 09 powinno być ich jeszcze więcej. Strona idzie cały czas do przodu i na pewno nie stanie w miejscu z takimi userami, jacy się na niej udzielają.

Bart6qx: Pamiętam Cię ze starego forum, napisz jak była Twoja reakcja na informację o pracach nad budową nowego, konkurencyjnego serwisu?
karolck93: Z początku byłem zaskoczony, bo tamto forum wcale nie było najgorsze i nie wiedziałem czy to będzie lepsze, ale i tak bym sprawdził jak funkcjonuje. Później tamto forum zostało oficjalne zamknięte, a Jochen przyszedł na nowe forum, więc trzeba było się przenieść. Uważam, że to forum jest lepsze od poprzedniego, nic więc dziwnego, że nawet administrator starego przeniósł się na nowe.

Bart6qx: Przestaję Cię męczyć pytaniami o nasz serwis, a przejdę do piłki nożnej 🙂 Jaki jest Twój ulubiony klub w Polsce i na świecie?
karolck93: W Polsce oczywiście Korona Kielce, wiadomo dlaczego:), a na świecie to Real Madryt, zawsze im kibicowałem, grali tam moi ulubieni piłkarze. Klub zawsze grał ładną piłkę. Poza Capello, który preferował grę defensywną.

Bart6qx: Myślę, że dosyć dobrze znasz się na piłce nożnej. Świadczy o tym pozycja lidera w naszym Typerze, stosujesz jakąś specjalna metodę dobierania wyników?
karolck93: W meczach, które obstawiam w STS zawsze przede wszystkim patrzę na pozycję w tabeli w obecnym sezonie, także historię spotkań między zespołami, a w Polsce na sędziego dodatkowo, na czyją korzyść sędziował. W meczach zespołów takich jak Werder zazwyczaj obstawiam wysoki wynik, bo w spotkaniach tego zespołu zawsze jest dużo bramek, czasami się udaje trafić. W innych meczach tylko patrzę na pozycję w tabeli i czasami na historię spotkań, jeśli jest to mecz, o którym się mówi dużo.

Bart6qx: Czyli Twoja pozycja w tabeli nie jest przypadkiem, sądzisz ze uda Ci się wygrać na koniec sezonu, jak to wygląda w prawdziwych zakładach??
karolck93: Nie wiem czy wygram, tu dużo zależy też od szczęścia. W dokładnym obstawianiu wyniku trzeba też mieć trochę szczęścia, bo za wytypowanie samego zwycięscy jest tylko 1 pkt. Dodatkowo ostatnio, co raz częściej zdarzają się niespodziewane wyniki, nie ma już takich dużych różnic pomiędzy pierwszą i ostatnią drużyną w tabeli, jak to było kiedyś. W prawdziwych zakładach, kiedy obstawiasz Ekstraklasę, trzeba się tylko modlić, aby mecz nie był sprzedany. 😀

Bart6qx: W jakiej lidze czujesz się najmocniejszy, która najłatwiej przewidzieć?
karolck93: Dla mnie najłatwiej przewidzieć ligę angielską i niemiecką. Tam pomiędzy drużynami często padają podobne rozstrzygnięcia do wyników z historii spotkań pomiędzy tymi zespołami. Do tego zazwyczaj wygrywają faworyci.

Bart6qx: Grałeś w nieoficjalne demo FIFAM 09?
karolck93: Nie grałem, na początku nie miałem czasu ściągnąć, a później został link usunięty. Teraz pozostaje tylko czekać do premiery.

Bart6qx: A jakie masz oczekiwania związane z nową edycją gry??
karolck93: Że poprawiona zostanie grywalność i zawodnicy wreszcie zaczną wykonywać twoje polecenia w trybie 3D, a nie będą biegać bez sensu po boisku. 🙂

Bart6qx: Kiedy planujesz zakup gry??
karolck93: Gdzieś tydzień po premierze 🙂

Bart6qx: Dlaczego dopiero tydzień później, czekasz na pierwsze opinie??
karolck93: W tej grze raczej nie zwracam uwagi na opinie, po prostu w tym miesiącu będzie dużo wydatków, a że akurat ta gra wychodzi najpóźniej, trzeba będzie kupić ją kilka dni po premierze.

Bart6qx: Dzięki za poświęcony czas,
karolck93: Ja też dziękuję. 🙂