Powiew świeżości na FIFAM.INFO

fifaminfo

Pierwsze urodziny naszego portalu juz za pasem, w związku z czym przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji. Pierwszą z nich jest nowy design strony www.fifam.info. Z wielką przyjemnością oddajemy dzisiaj w Wasze ręce kompletnie odmieniony wizerunek naszej witryny będącej wizytówką polskiej sceny FIFA Manager. Mamy nadzieję, że nowy wygląd przypadnie Wam do gustu. Już niedługo uzupełnieniem odświeżonej strony będzie nowe, odmienione forum.

Kolejną niespodzianką jest poszerzenie tematyki naszego portalu o kolejne serwisy. Już niedługo, bo w dzień naszych urodzin startuje serwis piłkarski – swiatowapilka.pl. Znajdziecie tam wiele informacji z piłkarskich boisk zarówno na poziomie klubowym jak i reprezentacyjnym. Redaktorzy tego serwisu oddadzą w Wasze ręce wiele ciekawych artykułów, newsów, zapowiedzi i podsumowań kolejek ligowych, fotorelacji oraz wiele innych materiałów związanych ze światem piłkarskim.
W niedalekiej przyszłości ruszą kolejne serwisy należące do grupy fifam.info (będą startować średnio co 7 dni) wzbogacające tematykę naszego portalu:
Kącik Bukmachera – w którym będą zamieszczane zapowiedzi wybranych spotkań oraz proponowane typy
Liga Typerów – gdzie będziecie mogli rywalizować z innymi użytkownikami obstawiając mecze piłkarskie
Liga FIFAM – czyli rywalizacja na wirtualnym boisku poprzez grę FIFA
SKLEP FIFAM.INFO – za pośrednictwem którego będziecie mogli nabyć ciekawe gadżety.
Jak widzicie cały czas dbamy o rozwój naszego portalu, zapewniamy Was, że na tym nie poprzestaniemy. O wszelkich zmianach i nowych projektach będziemy Was na bieżąco informować.