FIFA Manager 10 – bugi, drobne ulepszenia

brightfuture

Programiści z Bright Future pracują obecnie w pocie czoła nad poprawianiem bugów, rozwiązując w ten sposób zarówno stare, jak i nowo napotykane problemy. Wartym podkreślenia jest fakt przezwyciężenia jednego z większych utrapień niektórych graczy posiadających określone karty graficzne – problemu „czarnej murawy”. Jak podkreślają producenci gry, boisko w grze FIFA Manager ma bardzo skomplikowaną konstrukcję (cienie itp.), dlatego też zostanie dodana wersja uproszczona, dzięki czemu każdy będzie mógł oglądać mecze w trybie 3D bez wyżej wymienionego problemu.

Poprawianiu błędów towarzyszą również drobne ulepszenia gry, takie jak kolorystyczne wyodrębnienie przychodów uzyskiwanych z działalności marketingowej w Dzienniku Rachunkowym. Od teraz przychodom tym zostanie przydzielony specyficzny kolor, odseparowujący je od sekcji Różne.

Jak twierdzi Gerald Köhler na oficjalnym blogu, znacząco poprawiono funkcję zmian automatycznych. Jeśli chodzi natomiast o zdjęcia piłkarzy to główna uwaga ludzi pracujących nad tym sektorem skupiona była w zeszłym tygodniu na Austrii.

Kolejną kwestią, nad którą autorzy gry mają spędzić trochę czasu jest wprowadzenie nowych cech do systemu zwiadowczego. Pierwszą dodatkową funkcją ma być ograniczenie wyszukiwania zawodników poprzez wybór konkretnej narodowości. Ponadto listę wyszukiwań będzie można zawęzić do realistycznych transferów, podobnie jak ma to miejsce na liście transferowej. Następną, zapewne przydatną funkcją, będzie możliwość nakazania naszemu Zwiadowcy obserwowania danego piłkarza aż do pełnego rozpoznania (popularność 10).

Jak widać programiści skupiają się ostatnio nad eliminowaniem jak największej ilości bugów, co oczywiście cieszy, ale również nad poprawianiem funkcjonalności elementów już zaimplementowanych w grze. Czekamy na kolejne informacje dotyczące najnowszej odsłony gry FIFA Manager 10, jak tylko się pojawią, dowiecie się o nich na naszej stronie.