3D Live Player Info – nowa funkcja w FIFAM10

brightfuture

Na temat tej opcji wspomnieliśmy w jednym z ostatnich newsów, jednak były to bardzo powierzchowne informacje. Dzisiaj jednak możemy przedstawić Wam dokładniejszy opis nowej funkcji, która została już ukończona w 100%. Kliknięcie prawym przyciskiem myszy na danym zawodniku spowoduje pojawienie się specjalnego okna z informacjami na temat wybranego piłkarza. W ten sposób będziemy mogli podglądać zarówno własnych kopaczy, jak i tych z obozu rywala. Po wyświetleniu okna będziemy mogli sporządzać wpisy do notatnika, obserwować zawodnika bezpośrednio w trybie 3D itp. Ponadto kliknięcie lewym przyciskiem myszy na danym zawodniku spowoduje wyświetlenie (w dolnej części ekranu) opcji taktycznych przypisanych temu piłkarzowi.

Co więcej podwójne kliknięcie przywoła okno z pełnym zestawem opcji taktycznych wraz z poleceniami indywidualnymi przypisanymi danemu zawodnikowi. Jak widzicie funkcja 3D Live Player Info będzie bardzo przydatnym i prostym w obsłudze narzędziem.

 

Jak się dowiedzieliśmy programiści rozpoczęli również prace nad sekcją Drużyny Narodowej. Zgodnie z postulatami społeczności na oficjalnym forum gry, poprawione zostaną przede wszystkim dwa elementy. Pierwszym z nich będzie lepiej działający System Zwiadowczy zapewniający bardziej realistyczny przyrost wskaźnika Popularności zawodników. Drugą, bardzo ciekawą opcją, będzie możliwość przekonania danego piłkarza dysponującego dwoma paszportami do gry dla jednej z reprezentacji.

Kolejnych wieści możecie spodziewać się już niedługo.