Pierwsze urodziny FIFAM.INFO!!

fifaminfo
Dzisiaj obchodzimy pierwsze urodziny naszego serwisu! Tak, już rok minął od momentu powstania naszej strony, która przez ten cały okres przeszła ogromną ewolucję. Czerwiec 2008 roku to data pamiętna dla całej polskiej społeczności FIFAM. Wtedy to urzeczywistnił się śmiały projekt profesjonalnej strony fanowskiej traktującej o grze FIFA Manager. Dzięki ogromnej pracy wielu osób byliśmy w stanie poczynić ogromne postępy i osiągnąć założone cele. Dlatego też jesteśmy bardzo szczęśliwi, świętując dzisiaj razem z Wami nasze pierwsze urodziny.
Z tejże okazji czeka Was wiele zapowiadanych atrakcji. Dzisiejszego dnia swój wirtualny byt rozpoczyna ŚwiatowaPiłka.pl. Gorąco zachęcamy Was do odwiedzania naszego nowego serwisu, który będzie zaopatrywał swoich czytelników w najnowsze wiadomości ze świata piłkarskiego. Kolejną nowością zaserwowaną w dzień naszych urodzin są dwa, kompletnie nowe fora: forum fifam.info oraz forum swiatowapilka.pl. Już niedługo do życia powołane zostaną kolejne nasze projekty, o których niedawno wspominaliśmy: Kącik Bukmachera, Liga Typerów, Liga FIFAM, SKLEP FIFAM.INFO. Oczywiście to nie koniec atrakcji jakie dla Was przygotowaliśmy. Mamy jeszcze w zanadrzu asa w rękawie, niebawem uzyskacie więcej szczegółów.

Na zakończenie tego urodzinowego newsa pragniemy Was zapewnić, że w kolejnym roku pójdziemy za ciosem i postaramy się osiągnąć jeszcze więcej niż w poprzednim. Będziemy pracować w pocie czoła, aby zapewnić jak najwyższą jakość wszystkich serwisów należących do grupy FIFAM.INFO.

Pozdrawiamy, Administracja Fifam.info