Pozyskiwanie zawodników do drużyny rezerw i tryb tekstowy

brightfuture
Zdarzyło Wam się kiedyś kupić zawodnika, któremu po przeniesieniu do rezerw zmniejszyły się morale? W grze FIFA Manager 10 nie będziecie się musieli już o to martwić. Autorzy gry postanowili znaleźć rozwiązanie tego problemu, dzięki czemu możliwe będzie pozyskanie nowego zawodnika bezpośrednio do drużyny rezerw, wybierając podczas negocjacji odpowiednią obietnicę. Oczywiście w takiej sytuacji nie ucierpią morale kupowanego gracza.
W mijającym tygodniu wprowadzonych zostało kilka ulepszeń do trybu tekstowego. Po pierwsze zostaną w nim wykorzystane przyśpiewki kibiców z trybu 3D. Taki zabieg znacząco poprawi atmosferę podczas spotkań. Po drugie kolor piłki w trybie tekstowym będzie się zmieniał w zależności od sytuacji. I tak kolor niebieski będzie oznaczał „obecnie bez szans na zdobycie gola”, natomiast kolor czerwony – „atakują przez cały czas”. Kolejne ulepszenie to możliwość zatrzymania spotkania po pierwszej połowie, jeśli została wybrana w pierwszej połowie opcja pełnej prędkości. Po czym w drugiej połowie ponownie będzie można wybrać opcję pełnej prędkości. Ostatnią zmianą są dodatki tekstowe – możliwość wykrycia np. czy dany zawodnik jest reprezentantem Polski i użyciu tego opisu dla konkretnego piłkarza w tekście.
Na zakończenie informacja dla miłośników trybu 3D. Od teraz bannery działają dla obu drużyn a numery na koszulkach zawsze będą mieć prawidłowy kolor.

Kolejne wieści zapewne ukażą się jak zwykle po weekendzie.