Pokaż jak wielki może być futbol!

ea
W zeszłym roku rozegrano ponad dwa miliardy meczów. Tak, MILIARDY! W parkach i na stadionach, na zielonej trawie i online, setki zwycięstw każdej godziny, każdego dnia. Hasło FIFA 10 brzmi „Jak wielki może być futbol?”. Jeśli wiesz i potrafisz to uzasadnić – możesz wygrać konsolę Sony PSP, oczywiście z grą FIFA 10!
EA Sports Polska zaprasza do zabawy każdego. Forma prac konkursowych jest dowolna. Może to być grafika, klip wideo albo… wiersz. Najważniejsze to ukazać fenomen piłki nożnej. Chyba nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że wątki FIFA 10 będą mile widziane i dodatkowo punktowane.
Prace prosimy wysyłać na adres fifakonkurs@ea.com Czekamy na nie do 18 grudnia. Autor najlepszej otrzyma konsolę PSP z grą FIFA 10, twórców wyróżnionych prac nagrodzimy piłkami Adidasa i koszulkami FIFA 10.

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Electronic Arts Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie.
2. Uczestnikiem konkursu może być każdy, kto do 18 grudnia wyśle na adres fifakonkurs@ea.com pracę na temat „Jak wielki może być futbol”. Forma pracy dowolna: może to być np. grafika albo klip wideo.
3. Zwycięzcę konkursu wybierze Electronic Arts Polska Sp. z o.o.
4. Główną nagrodą w konkursie jest konsola PSP z grą FIFA 10. Dodatkowo EA może wyróżnić 10 osób, które zostaną nagrodzone piłkami marki adidas.
5. Listę zwycięzców i najlepsze prace EA opublikuje na stronie fifa.easports.com.
5. Dane osobowe uczestników konkursu są wykorzystywane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych i jedynie w przypadku osób, które zostaną późniejszymi zwycięzcami konkursu.