Internetowy Tygodnik Piłkarski Nr 02/2010

W dniu dzisiejszym trafił do sieci najnowszy numer piłkarskiego tygodnika internetowego Swiatowapilka.pl. Tradycyjnie już na ekrany Waszych monitorów trafia solidna dawka publicystyki. Artykulem zasługującym na szczególną uwagę jest felieton “Bo baby na piłce się nie znają…” autorstwa nowego nabytku redakcji tydodnika – redaktorki “ps”. Zapraszam do lektury.

Drodzy czytelnicy!

Witam ponownie. Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was sporą dawkę publicystyki! W dzisiejszym numerze mamy teksty dwóch debiutantów. Szczególnie jeden godny uwagi.

Zgodnie z obietnicą konturujemy Europejski Przegląd Ligowy. W tym numerze przyglądamy się ligom z: Francji, Polski, Niemiec, Szkocji oraz Grecji. Nie zapomnieliśmy o rozrywkach na szczeblu kontynentalnym. Po Lidze Mistrzów przyszedł czas na Ligę Europejską. Poza tym nasz pierwszy debiutant, Liber w swoim felietonie podsumował rundę jesienną w Unibet 1 lidze.

Oczywiście nie zabrakło ciekawych felietonów. The Special One bardzo szczegółowo podsumował rok 2009. Polecam jego specyficzny punkt widzenia. W drugim tekście Majkel znów zabiera nas w podróż do Anglii w swoim „Hej, hej tu Premier League”

Czas zapowiedzieć drugiego debiutanta, a raczej debiutantkę! Tak, tak. Do grona naszej redakcji dołączyła przedstawicielka płci pięknej i zaczęła naprawdę imponująco. Tekst „Bo baby na piłce się nie znają…” dedykujemy wszystkim męskim czytelnikom tygodnika.

W naszych stałych pozycjach przenosimy się do Turcji, aby przyjrzeć się stadionowi Ataturk oraz do Niemiec, gdzie najlepsze lata swojej kariery spędza Artur Wichniarek, nasz zawodnik numeru.

Zapraszam do lektury!

Pozdrawiam
Redaktor naczelny
Piotr Sobolewski