FIFA Interactive World Cup 2010

Ten dzień będzie prawdziwym świętem zarówno dla fanów wirtualnej jak i rzeczywistej piłki nożnej. FIFA Interactive World Cup to największy wirtualny, piłkarski turniej na świecie, co roku przyciągający setki tysięcy fanów. W Warszawie eliminacje odbędą się 6 lutego 2010 w Arenie Ursynów. Tysiące miłośników FIFA 10 na PlayStation 3 przez cały dzień będzie walczyć o bilet do Barcelony i możliwość wygrania głównej nagrody – 20 000 dolarów.
FIWC to impreza otwarta i niebiletowana. Każdy będzie mógł wziąć udział w eliminacjach FIWC 2010 oraz przetestować najnowsze tytuły Electronic Arts i Sony Computer Entertainment Europe na PlayStation 3.

Największą atrakcją sportową FIWC 2010 będzie oficjalna prezentacja składu Legii Warszawa na rundę wiosenną Ekstraklasy. Piłkarze rozegrają także wirtualny mecz z Drużyną Gwiazd złożoną ze znanych osobistości ze świata rozrywki. „Dream Team” bardzo poważnie potraktował wyzwanie i ma już za sobą pierwsze zgrupowanie przygotowujące do meczu. Legia w zeszłym roku pokonała poznańskiego Lecha aż 7:1. W tym roku czeka nas równie emocjonujący pojedynek na żywo komentowany przez Dariusza Szpakowskiego!

Na FIWC nie zabraknie także naszego serwisu, w tym roku FIFAM.info reprezentować będzie ścisła administracja naszej strony czyli Bart6qx, Piterson oraz Lukasvista. Szczegółowy przebieg imprezy prezentujemy poniżej. W naszym imieniu jak również organizatorów serdecznie zapraszamy do Areny Ursynów 6 lutego!

Plan – FIFA INTERACTIVE WORLD CUP 2010

Startujemy o 8:00 – otwarcie drzwi ARENY URSYNÓW, zaczyna się rejestracja uczestników
Maksymalnie może wziąć udział 480 uczestników w turnieju FIWC2010

9:00 – Rozpoczęcie turnieju
11:00 – Oficjalna inauguracja turnieju. Na scenie pojawiają się przedstawiciele EA, FIFA, PlayStation w towarzystwie cheerleaderek.
11:35 – Występ Bladego Chrisa (z programu TVN „MAM TALENT”)
12:00 – 12:05 – Rozmowa prowadzących z reprezentantami drużyny gwiazd – przygotowania do meczu 10 vs. 10 na FIWC 10
13:10 – 13:20 – Prezentacja drużyny Celebrytów
13:20 – 13:30 – Prezentacja drużyny Legii Warszawa
13:45 – Mecz 10 vs. 10 w FIFA10 na PlayStation 3 – Drużyna Gwiazd kontra zespół Legii Warszawa ! – pierwszy mecz tego typu, tygodnie przygotowań po obu stronach!

17:00-17:30 – Wielki Finał o tytuł Reprezentanta Polski w Wielkim Finale w Barcelonie (1 maja br.)

Dodatkowe informacje o FIWC:

– to impreza dla wszystkich, wstęp wolny,
– nie zabrakanie kącika dla dzieci – malowanie twarzy, gry dla dzieci, opieka pod okiem wykwalifikowanego personelu
– strefa adidas – bramka do mierzenia siły strzału
– strefa najnowszych gier Electronic Arts oraz Sony Computer Entertainment na PlayStation 3
– dużo konkursów oraz animacji dla wszystkich chętnych

Zapraszamy!