Wrześniowa rewolucja na www.swiatowapilka.pl!

Po ponad roku działania, 39 numerach tygodnika wydanych w formie .pdf zdecydowaliśmy się na prawdziwą rewolucję. Zawsze mówiliśmy, że pracujemy dla czytelników i z ich czynnym udziałem. Słuchaliśmy uwag i staraliśmy się dostosowywać do tych opinii. Nie inaczej było tym razem. Z wielu stron dochodziły głosy, o słabej jakości oprawy graficznej czy prośby o możliwość czytania tygodnika bez pobierania. Postanowiliśmy wysłuchać Was, drodzy czytelnicy i zdecydowaliśmy się na prawdziwą rewolucję.

 

1 września wraz z 40 numerem Internetowego Tygodnika Piłkarskiego ŚwiatowaPiłka.pl wejdziemy w nową erę naszej działalności. Od tego dnia spotkacie się z następującymi zmianami:

• Wszystkie numery do czytania online na naszej stronie internetowej, „podane” w formie zbioru artykułów.
• Możliwość komentowania każdego tekstu, dzięki czemu będziecie mieli jeszcze większy wpływ na naszą pracę.
• Znaczna poprawa oprawy graficznej. Wyeliminujemy białe tło oraz poprawimy jakość zdjęć w tekstach.
• Na stronie pojawią się blogi redakcyjne, uaktualniane co najmniej 2-3 razy w tygodniu.
• Każdego dnia będziemy publikować nasze podsumowania wydarzeń. Będzie to w formie kilku najważniejszych newsów z naszym komentarzem.
• Jak na stronę o tematyce piłkarskiej przystało, nie mogło zabraknąć tabel i wyników z najważniejszych lig świata.

To chyba najważniejsze punkty naszej rewolucji. Wszystko to robimy by poprawić jakość naszego tygodnika i spełnić wszystkie Wasze oczekiwania. Mamy nadzieje, że 1 września spotkamy się na nowej stronie. Robimy to dla Was i będziemy to robić dalej! Na zakończenie naszej zapowiedzi, zapraszamy do obejrzenia filmiku promującego nową wersję, umieszczonego w serwisie youtube, dostępny jest on pod adresem:

Serdecznie zapraszamy w naszym imieniu jak i redakcji światowej piłki!