W co zagrać: Darmowe produkcje EA część 2

ea

eaWitam w kolejnej części „ W co zagrać”, dzisiejsza odsłona poświęcona będzie grom przeglądarkowym, które nie wymagają ściągania klienta gry. Wszystko, co musicie zrobić to zalogować się aby móc zapisywać wasze postępy w grze oraz stworzyć swój wirtualny profil. Mamy dla was trzy propozycje godne uwagi, oto one:

FIFA Superstar – To gra piłkarska, w której wybieramy swój klub I walczymy z innymi przeciwnikami w wirtualnym świecie futbolu. Do naszych obowiązków należy trening zawodników, rozbudowa infrastruktury stadionowej i treningowej oraz tworzenie formacji. Nasi zawodnicy reprezentowani są za pomocą kart określających ich pozycje, poziom oraz kilka podstawowych umiejętnośći jak atak lub obrona. Łączna ilość punktów zawodników z 3 linii brana jest pod uwagę podczas obliczania meczu. Prezentowany jest on w postaci scenek pokazujących najważniejsze sytuacje na boisku. W darmowej grze ograniczona jest możliwość rozegrania meczy oraz transakcji. Jednak bez tych elementów można również bez problemów grać. Rozpoczęcie rozgrywki jest możliwe dzięki posiadaniu konta na portalu społecznościom Facebook. 

Link na oficjalną stronę produktu: http://apps.facebook.com/fifasuperstars/?pf_ref=sb&ref=ts
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=n5juzzL6pQM

Dragon Age: Journeys – To gra RPG osadzona w świecie Dragon Age. Początek sprowadza się do wyboru jednej z dostępnych 3 ras oraz klas, które charakteryzują się swoimi umiejętnościami. Kiedy tylko dokonamy wyboru, zostajemy przeniesieni do mrocznego świata, w którym poruszamy się za pomocą myszy. Oprócz postaci, z którymi możemy porozmawiać są tutaj dobrze znane potwory z „głównej” wersji gry. Walka odbywa się turowo, a poruszamy się po polu heksagonalnym. Po każdej walce otrzymujemy doświadczenie, dzięki któremu zwiększamy swoje umiejętności lub talent. Dragon Age Journeys jest bardzo dobrą grą polecaną szczególnie miłośnikom gier przygodowych.

Link na oficjalną stronę produktu: http://www.dragonagejourneys.com/
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=sd4FfVPowwk

Mirror’s Edge 2D – To typowa platformówka jak sama nazwa wskazuje przedstawiona w postaci 2D. Naszym celem jest zebranie wszystkich przedmiotów umieszczonych na planszy. Oczywiście nie jest to takie proste, ponieważ Faith- nasza postać musi się nie lada nagimnastykować, aby zdobyć niektóre z nich. Oprócz zwykłego trybu rozgrywki mamy dostępne także Time Trial czyli grę na czas oraz Baddie Rush polegająca na zdobyciu przedmiotu przed czasem unikając zabicia. Po zalogowaniu się na konto EA oprócz zapisu gry nasze osiągniecia pojawiać się będą na tablicy wyników. Mirror’s Edge 2D jest grą, w której szybki refleks to podstawa udanej rozgrywki.

Link na oficjalną stronę produktu: http://www.mirrorsedge2d.com/
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=4BFFwn3zo7s