Internetowy Tygodnik Piłkarski Nr 27/2010

swiatowapilka

swiatowapilkaDzisiejszy numer ma charakter przełomowy. Otóż rewolucja na stronie swiatowapilka.pl sprawiła, iż cały serwis przeszedł kompletną metamorfozę, włączając w to sposób prezentowania kolejnych wydań Internetowego Tygodnia Piłkarskiego. Wsłuchując się w opinie swoich czytelników, Redakcja serwisu piłkarskiego zdecydowała się na publikowanie każdego kolejnego numeru periodyku bezpośrednio na stronie. Oznacza to nic innego jak fakt, że dzisiejsze wydanie oraz kolejne będziecie mogli czytać bezpośrednio z poziomu strony swiatowapilka.pl. Niech zatem Redaktor naczelny serwisu czyni swoją powinność i zaprezentuje Wam zawartość dzisiejszej publikacji:

Drodzy czytelnicy!

Witamy! 27 numer, który właśnie macie przed oczami jest przełomowy. To pierwsze wydanie bezpośrednio na naszej stronie. Mamy nadzieje, że obecna forma przypadnie Wam do gustu, gdyż jest odpowiedzią na Wasze życzenia. W prawej kolumnie znajdziecie sondę, dzięki której poznamy Waszą ocenę. Zapraszamy też do komentowania.

Tematem numeru jest podsumowanie transferów w Ekstraklasie. Tekst został napisany zaledwie kilka godzin przed końcem okienka transferów, dlatego wierzymy że ostatnie ruchy na rynku nie wypaczą ogólnego obrazu.

Poza tym oddajemy dla Was 4 ciekawe felietony o różnorodnej tematyce. Nie mogło też zabraknąć naszych stałych publikacji. Gwiazdą numeru został wybrany Ireneusz Jeleń, a polskim orłem, którego przedstawiamy jest Kamil Glik. Cairo International Stadium rozpoczyna naszą wędrówkę po stadionach leżących poza Starym Kontynentem. I oczywiście “Mała, ciasna, ale własna…”

Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Was do lektury i oceny!

Pozdrawiam
Redaktor Naczelny
Piotr Sobolewski

SWIATOWAPILKA.PL – Internetowy Tygodnik Piłkarski Nr 27/2010