Jesienne orzeźwienie

fifaminfo

fifaminfo
Tradycyjnie już premiera gry niesie zmiany na stronie
Zbliżamy się wielkimi krokami do premiery tegorocznej FIFA Manager, która de facto zapowiada się nadzwyczaj interesująco. Niestety działania prowadzone w tym roku przez produkujące serie FIFA, niemieckie studio Bright Future są łagodnie mówiąc zatrważające. Jednak o producentach będziemy rozmawiać w osobnych materiałach, teraz natomiast czas na krótką informację o zmianach jakie czekają nas w najbliższym czasie.

Na początek odświeżeniu uległ wygląd serwisu, co już jest tradycją przed premierą każdego nowego tytułu, jednocześnie wprowadzona została możliwość komentowania treści i mam nadzieję, że tym razem  skorzystacie z tej funkcji w normalny sposób. Osobom, które nie pamiętają zdarzeń jakie miały miejsce ponad rok temu przypominam, że do rozwiązywania problemów wciąż służy forum.

Kolejną nowinką, która w ciągu najbliższych dwóch miesięcy zostanie Wam udostępniona będą dzienniki menadżera, w których każdy z Was będzie mógł pochwalić się innym członkom społeczności swoimi wirtualnymi karierami. Zmiany dotkną również dział talentów i jego prowadzenie oddamy w znacznie większym stopniu jego użytkownikom.

Szykujemy również kilka pomniejszych nowinek, które w naszym mniemaniu znacznie usprawnią i ułatwią korzystanie z zasobów naszego serwisu. Mam nadzieję, że przypadną one Wam do gustu i sprawią, że czas spędzony na łamach naszej strony jeszcze się wydłuży.