Wszystkiego najlepszego!

wsisnr

wsisnrPamiętam okres, w którym niecierpliwie oczekiwałem osiągnięcia wieku pełnoletniości. Wydawało mi się wtedy, że każdy kolejny dzień jest dłuższy od poprzedniego. Dziś nawet nie zauważam, kiedy kolejne doby bezpowrotnie przemijają i w krótkim czasie zmieniają się z rzeczywistości w mgliste obłoki przetworzone i zapewne zmodyfikowane przez mój zapracowany mózg. Tak, wczoraj już pisałem podobne słowa, a jednak te kilka godzin okazało się całym rokiem.

Dlatego teraz, korzystając z okazji chciałbym Wam życzyć jak najdłuższych dni, które przepełnione radością i osobistymi sukcesami wypełnią Wasze wspomnienia na zawsze. Mam nadzieję, że zbliżające się święta będziecie mogli spędzić w wymarzonej przez siebie atmosferze, w której nie będzie miejsca na rozterki i problemy. Jeżeli jednak stałoby się inaczej to życzę Wam również, aby nadchodzący nowy rok wprowadził w Wasze życiu tylko i wyłącznie pozytywne wydarzenia, a także pozwolił na spełnienie swoich najskrytszych pragnień oraz dał siłę do pokonywania wszelkim mniejszych lub większych niepowodzeń, tak abyście mogli zrealizować wszystkie swoje plany.

Pragnę również podziękować za kolejny oraz za wspólnie spędzony rok wszystkim, którzy odwiedzają nasz serwis, a także ciężko pracują nad jego funkcjonowaniem. Mam nadzieję, że dalej będziemy razem kontynuować pracę nad ciągłym rozwojem naszej społeczności. Dziękuję również ludziom, których z różnych powodów już na naszej scenie nie ma. Mam nadzieję, że odnajdziecie swoje miejsce w sieci i uzyskacie możliwość spełnienia swoich ambicji.

Na zakończenie mojej wypowiedzi jeszcze raz dziękuję i życzę Wam wszystkiego najlepszego.