Kolejny pomysł fanów wdrożony

gerald_you_future

gerald_you_futureBright Future studio postanowiło nieco nagiąć zasady akcji „Twoja Funkcja w FIFA Manager 12”, aczkolwiek w tym pozytywnym wymiarze. Zgodnie z zasadami powyższego przedsięwzięcia, tylko zwycięska funkcja fanowska (w głosowaniu w każdej rundzie bierze udział 5 pomysłów) ma zostać docelowo wdrożona do gry FIFA Manager 12. Producenci postanowili jednak pójść za ciosem i wykorzystać więcej dobrych pomysłów pochodzących od fanów gry. Jak dobrze wiemy w pierwszej rundzie akcji zwyciężyła propozycja „Pokaż postęp treningowy”, a efekty prac nad tą opcją możecie obejrzeć w tym newsie. Dzisiaj jednak dowiedzieliśmy się, że funkcja która zajęła drugie miejsce w tym głosowaniu również zostanie zaimplementowana do gry. Zatem propozycja „Zatrzymaj krótką listę” dostała się w ręce programistów, a efekty prac nad nią obrazuje poniższy screen:

keep.short.list_eng_publish

   
Zgodnie z ideą pomysłodawcy, powyższa opcja da nam możliwość zatrzymania swojej krótkiej listy w momencie kiedy będziemy zmieniali klub. Akcja taka musi być potwierdzone w wyskakującym oknie natychmiast po przeprowadzce do nowego klubu.

Jak widzicie coraz więcej pomysłów pochodzących ze strony społeczności gry zostaje wdrażana, miejmy nadzieje, że producenci gry nie osiądą na laurach i spełnią jeszcze wiele ciekawych i przydatnych życzeń fanów serii.