Pierwsza funkcja fanowska zaimplementowana

gerald_you_future

gerald_you_futureJak dobrze wiecie pierwszą rundę akcji „Twoja funkcja w FIFA Manager 12” wygrała propozycja „Pokaż postęp treningowy”. Zwycięska opcja zyskała aż 50% wszystkich głosów, dlatego też zgodnie z obietnicami trafiła do „produkcji” w pierwszej kolejności. Efekty prac programistów są już znane i możemy je podziwiać na poniższym screenie:

 

 

show.training.progress_eng_rooney_comparison

Jak widzicie aktywując powyższą opcję (zaznaczając Show Training Progress) zyskujemy dokładny widok na postępy treningowe wszystkich umiejętności zawodnika. Dzięki temu możemy precyzyjnie zmieniać cele treningowe piłkarza bez konieczności przechodzenia do zakładki treningu. W ten oto sposób możemy podejmować decyzje w zakresie treningu indywidualnego w jednym i tym samym oknie, co zapewne będzie dużo wygodniejsze oraz zaoszczędzi nam trochę czasu.
   
Przypominamy również że cały czas trwa głosowanie w drugiej rundzie, gdzie mamy do wyboru kolejny zestaw pięciu propozycji fanowskich (pisaliśmy o tym w poprzednim newsie). Zachęcamy również do podawania własnych sugestii i publikowania ich na naszym forum, nadal nie jest za późno na to, aby Twoja funkcja znalazła się w grze FIFA Manager 12.