Twoja funkcja w FIFA Manager 12 – Wyniki

fifam12

fifam12Pierwsza runda akcji pt. „Twoja funkcja” została właśnie zakończona. Tym samym spośród wszystkich głosów a było ich ponad 600 w ankiecie wybrano propozycje E czyli „Pokaż postęp treningowy”. Pole to jest dodane do ekranu „Informacji o zawodniku”, poniżej umiejętności. Jeśli jest aktywne, wartość umiejętności pokazuje procentową wartość postępu do następnego poziomu. Funkcja ta zostaje właśnie dodawana przez studio do FIFA Manager 12 a o postępach jej integracji będziemy na bieżąco informowani. W raz z zakończeniem jednej rundy ruszyła kolejna, w której ponownie do wyboru mamy pięć funkcji. Każda z nich jest opisana poniżej, głosować na jedną z nich możecie jak zawsze na oficjalnej stronie w tym miejscu. Równoznacznie z tą „akcją” prowadzone są wciąż dyskusje na temat planów na przyszłość. Tym razem Gerald prosi nas o wypowiedź w dwóch wątkach. Pierwszy koncentruje się na rocznych spotkaniach oraz sponsorach, natomiast nowy na gestach zawodników i menadżerów oraz wydarzeniach w kalendarzu. W każdej z tych „akcji” macie wpływ na przyszłość serii FIFA Manager. Tak więc zachęcamy do udziału w ankiecie oraz do rozmów na naszym forum.

Twoja funkcja – Runda 2

A) Wniosek o bycie gospodarzem finału Pucharu Europy
Jeśli klubowy stadion spełnia kryteria określone dla międzynarodowych rozgrywek, możesz ubiegać się o bycie jednym z gospodarzy wielkiego finału. Bycie gospodarzem takiej gry nie tylko przyniesie Ci odpowiednie zyski za najem, ale przede wszystkim da Ci międzynarodowy prestiż.

B) Wybór transportu na mecze wyjazdowe
Im bardzie komfortowo podróżujesz, tym zmęczenie w Twoim zespole oraz niekorzyści związane z podróżą, są mniejsze. Możesz wybierać między trzeba środkami komunikacji: samolot, autobus lub pociąg.

C) Motywacja zawodnika
Menedżer będzie miał możliwość zmotywowania swoich zawodników, posługując się różnego rodzaju lukratywnymi propozycjami. Do takich zachęt zaliczyć można dni wolne, w które zawodnik będzie mógł skupić się na osobistej rekreacji, spotkaniach z żonami zawodników podczas uroczystych obiadów, jak również nowe samochody dla wszystkich.

D) Negocjacje umów z nadawcami TV
Co kilka lat stacje kablowe negocjują z ligami fundusz telewizyjny. Dla Ciebie jako menadżera, ogólna kwota nie jest tak ważne. Możesz walczyć o równy podział funduszy lub możesz próbować zgromadzić jak najwięcej dla swojego klubu, jeśli to możliwe.

E) Negocjacje dotyczące własnych turniejów
Przy organizacji własnych turniejów możesz szukać sponsorów. Może to prowadzić do dodatkowych pieniędzy, w zależności oczywiście od umiejętności negocjacyjnych.Złóż swoją propozycje na poniższe tematy na naszym forum!

Plany na przyszłość 7 – Roczne spotkanie ogólne oraz sponsorzy.
Plany na przyszłość 8 – Gesty menedżera i zawodników oraz wydarzenia w kalendarzu.