Zamów stadion/strój u Bart6qx-a

zamow_stroj_stadion

zamow_stroj_stadionJakiś czas temu na forum wystartowała inicjatywa polegająca na wykonywaniu na zamówienie zdjęć dwuwymiarowych piłkarzy do gry FIFA Manager 11. Pomysł został przyjęty z wielkim entuzjazmem, a ilość zamówień złożonych w powyższym temacie świadczy o ogromnym zainteresowaniu taką ideą. Efektem prac (nadal kontynuowanych) wszystkich osób zaangażowanych w ten projekt jest Face Bank dostępny na naszej stronie. Dzięki temu zbiorowi „twarzy” możecie bardzo szybko wyszukać brakujące grafiki zawodników i wykorzystać je we własnej grze.
   
Kilka dni temu czołowy grafik naszej sceny i zarazem współzałożyciel serwisu postanowił wyjść do Was z podobną inicjatywą. Jeśli brakuje Wam w grze jakiegoś stroju piłkarskiego lub stadionu możecie składać własne zamówienia w odpowiednich tematach. Dzięki temu oglądane przez Was mecze 3D będą wyglądały bardziej realistycznie, a Wy jeszcze bardziej poczujecie atmosferę spotkań w grze FIFA Manager 11. Zamówienia możecie składać na naszym forum w następujących tematach:

Zamów strój

Uwagi dla zamawiających:
– Możliwie dobra fotografia
– Nazwy sponsorów, które maja się znaleźć na koszulkach
– Jeżeli strój jest fikcyjny (tzn. wymyślony przez zgłaszającego) wymagany jest dokładny opis kolorystyki i umiejscowienia elementów.

Zamów stadion

Uwagi dla zamawiających:
– Możliwie dobra fotografia, każdej trybuny lub dokładny opis jeżeli stadion nie występuje w realnym świecie.