Update 3 – Lista zmian

fifam12

fifam12Na oficjalnej stronie gry została opublikowana lista błędów jakie wyeliminuje Update 3. Aktualizacja jak również się dowiedzieliśmy zostanie wydana trochę później niż to pierwotnie było zakładane. Wynika to głównie z pierwszego błędu na poniższej liście, który studiu było trudno wyeliminować. Problem sprowadzał się do zapisanych ustawień widoku w prawej części trybu tekstowego. Jeśli zakładka “Tabela” była zaznaczone, pojawiał się problem. Jeśli wybrałeś inną zakładkę wszystko działa poprawnie. Powyższe wyjaśnieni jest również solucją, którą możecie zastosować jeśli trafiliście na takowy błąd.

Lista błędów, które eliminuje Update 3:

– Błąd powodujący zawieszenie gry po meczach pucharu Europy został wyeliminowany.
– Sezon Live: Usunięto błąd w którym wszystkie zimowe transfery w Anglii I Hiszpanii nie są powoływani i nie mają uprawnień do grania w meczach ligowych.
– Sezon Live: Błąd w którym klub w symulowanych meczach nie otrzymywał wpływów do budżetu ale musiał płacić za infrastrukturę stadionową został rozwiązany.
– Tryb tekstowy: Nie aktywne przyciski okrzyków menadżera oraz taktyki podczas całego meczu zostały naprawione.
– Stwórz klub – zakończenie sezonu: Gdy zawodnik jest zwolniony, a klub degraduje się do niższej ligi baraże o utrzymanie w 3 lidze Niemieckiej nie odbędą się – problem rozwiązany.
– Problemy z promocją/awansem w spotkaniach w Niemczech wyeliminowany.
– Błąd z gospodarzami Mistrzostw Europy 2012 usunięty.
– Centrum wiadomości: Usunięto błąd z wyświetlającymi się morale w mailu o możliwości transferu.
– Błąd z ekranem „Rozrzutnicy” zawieszającym grę został usunięty.
– Optymalizacja: Pomniejsze zmiany w kontroli piłki w trybie Akcji.
– Pełna aktualizacja bazy danych z ponad 1000 transferów i setkami nowych zawodników.
– Usunięto różne problemy tekstowe oraz błędy graficzne, dodano nowe podpowiedzi.
– Aktualizacja zdjęć zawodników w niższej lidze angielskiej.
– Dodano 381 zdjęć zawodników
– Dodano 150 zdjęć XXL zawodników

Wraz z wydaniem Update 3 dostaniemy także możliwość korzystania z własnej bazy danych w usłudze premium Sezon Live. Aby to zrobić musimy edytować plik user.ini który znajduje się w poniższej lokalizacji i dodać linijkę IGNORE_LIVESEASON_EADATABASE = 1. Oczywiście studio zastrzega że używając tej opcji możesz być narażonym na ewentualne błędy. Tak więc uruchamiając grę z powyższym parametrem robisz to na własne ryzyko. Zalecana jest gra na uaktualnionej bazie EA.

Plik potrzebny do modyfikacji znajdziesz w …\Moje dokumenty\FIFA MANAGER 11\Config\user.ini