Twoja funkcja – Runda 5 oraz wyniki edycji 4

gerald_you_future

gerald_you_futureRunda oznaczona numerem pięć właśnie pojawiła się na oficjalnej stronie FIFA Manager. Podobnie jak to miało miejsce wcześniej, studio Bright Future zaproponowało nam kilka propozycji funkcji, które mogą znaleźć się w tegorocznym wydaniu gry. Oczywiście wraz z wystartowaniem kolejnej rundy poznaliśmy wyniki zeszłotygodniowej ankiety. Największą liczbę głosów spośród blisko 900 głosujących otrzymała funkcja „D) Zbuduj nowy stadion”. Aktualnie jest ona dodawana do gry i na przełomie kilku dni powinniśmy zobaczyć pierwsze efekty jej integracji. Listę z opisem poszczególnych opcji na które możecie aktualnie głosować znajdziecie poniżej.

A) Automatyczne przedstawienie ważnych wydarzeń w kalendarzu
Niektóre wydarzenia odgrywają ważną rolę w FIFA Manager. Niemniej jednak można o nich zapomnieć i na nowo odkryć, ale zazwyczaj zaczęły się już one albo są w pełnym rozkwicie. Przykładem jest początek i koniec okienka transferowego.

B) Statystyki bramkarza
W tabeli wszechczasów zostaną dodane statystyki bramkarza, pokazujące jak długo wytrzymał on bez straty gola. Ponadto lista zawierać będzie, ile średnio i w sumie ulegali oni przeciwnikowi (stracone bramki).

C) Natychmiastowe obliczania
Będziemy mieli przegląd wielu obszarów na ekranie natychmiastowych wyników. Zostanie również dodany dodatkowy ekran z ulepszoną strukturą w trybie dla pojedynczego gracza. Na nowym ekranie będzie więcej miejsca dla wydarzeń z gry, dodany zostanie duży zegar, a na górze ujrzymy pasek zdarzeń. Będziemy mogli również elastycznie ustalić szybkość obliczeń, jednak pozostaną one “natychmiastowe”.

D) Zdarzenia losowe, które wpływają na cechy charakteru i pewne umiejętności zawodnika
W grze zawarte zostaną nowe wiadomości obejmujące nowe cechy charakteru, jak na przykład “treningowa niechęć” lub “treningowe ambicje”. Te reprezentowane zawsze będą małym wierszem tekstu, np. takim; “Twój zawodnik X osiągnął już wszystko. Jego motywacja do stawienia się na trening o czasie, zanika. Otrzymuje on cechę “treningowa niechęć”.

E) Ostatnie 24 godziny okienka transferowego
Wraz z zaistnieniem tej opcji będziemy mieli możliwość wystawienia własnych zawodników na rynek w ostatnich godzinach przed ostatecznym zamknięciem okna transferowego.