FIFA Manager 12 – Postęp prac

fifam12

fifam12O tym że prace przy produkcji najnowszego wydania FIFA Manager posuwają się do przodu świadczy min. integracja wygranych funkcji w inicjatywie ‘Twoja funkcja‘. Szczegóły innych elementów nad którymi aktualnie pracuje studio lub zostały już zakończone, przybliżył nam dzisiaj na blogu Gerald. Zacznijmy od małych usprawnień jak np. opcja przeciągnij i upuść dublująca misje dla naszego zwiadowcy oraz ekran tygodniowych transferów. Ten został rozbudowany o informację o zamknięciu okienka transferowego oraz o listę zawartych już umów, które będą miały miejsce w przyszłości. Kolejnym usprawnieniem jest dodanie na początku gry, trzech opcji transferowych w pierwszym sezonie:

1. Ograniczony budżet transferowy (20%) w pierwszym sezonie oraz zakaz transferów w pierwszym oknie transferowym.
2. Ograniczony budżet transferowy w pierwszym sezonie.
3. Budżet transferowy bez ograniczeń.

Stron internetowa w grze została rozbudowana o informacje o transferach, centrum menedżera oraz podpowiedzi od mentorów. Jak zapowiada Gerald Kohler w tej kategorii zostało dodane mnóstwo zmian, które będą miłym zaskoczeniem dla nas w demie. Wśród opisanych funkcji pojawiła się również możliwość osiągniecia dochodu z emisji telewizyjnej, rozgrywanych przez nas meczy pucharowych. Dwie największe funkcje w FIFA Manager 12 czyli sponsoring i obiekty klubowe zostały już ukończone, podobnie jak życie prywatne. W najbliższym czasie prace koncentrować się będą na trybie tekstowym. Poniżej przedstawiamy wam funkcję i ich status na które mogliście głosować w inicjatywie ‘Twoja funkcja’.

Głosowanie 1
Pokaż postęp treningowy (zrobione)
Dodatkowo: Zatrzymaj „Krótką listę” (zrobione)

Głosowanie 2
Wniosek o bycie gospodarzem finału Pucharu Europy (zrobione)
Być może: Negocjacja umowy transmitowania meczy przez telewizję

Głosowanie 3
Trwała utarta morale źle opłacanych zawodników – zawiera kompleksowy przegląd oraz nową opcję podnoszenia pensji (zrobione)
Dodatkowo: Pokaż postęp doświadczenia (zrobione)

Głosowanie 4
Zbuduj nowy stadion (projektowanie zrealizowane, dodawanie do gry rozpoczyna się w przyszłym tygodniu)
Być może: Osiągnięcia menedżera
Dodatkowo: Ranking piłkarzy z największą liczbą asyst i goli po meczu ligowym (zrobione)

Głosowanie 5
Nadal trwa – zobacz propozycje.

Poza głosowaniem dodano również propozycje bardziej elastycznego międzynarodowego prestiżu dla mniejszych krajów. Podczas prac nad zaimplantowaniem tej funkcji połączono tą opcję również z ekranem oceny pięcioletniej. W najbliższym czasie możemy spodziewać się więcej informacji o największych funkcjach w FIFA Manager 12 oraz trybie 3D.