Opis pierwszych screenów, cz. II

fifam12

fifam12Kontynuujemy rozpoczęty wczoraj wątek wyjaśniania funkcji widocznych na pierwszych screenach pochodzących z gry FIFA Manager 12. Dzisiaj opisane zostaną kolejne trzy obrazki, dowiecie się czegoś więcej na temat piramidy sponsorów, a także poznacie kilka nowych/odświeżonych elementów w trybie 3D takich jak informacyjne nakładki wyświetlane bezpośrednio na boisku, nowe menu w kształcie koła oraz informacje o zawodniku. Zapraszamy do lektury.

Piramida Sponsorów

09

To jest pierwszy screen prezentujący sekcję finansów oraz sponsorów. Jak widać na powyższym zrzucie, w grze FIFA Manager 12 będziemy mieć do czynienia z większą ilością sponsorów, których trudniej będzie zadowolić. W nadchodzącej odsłonie gry trzeba będzie ciężko się natrudzić, aby sprostać wymaganiom sponsorów.

Kolejnym detalem widocznym na screenie jest widżet „Twoi Najlepsi Strzelcy”, który będzie teraz pokazywał również zdobyte gole w aktualnej kolejce – to tylko jedno z kilkuset drobnych usprawnień w grze FIFA Manager 12.

Nakładki w Trybie 3D

09

09
Wiele liczb oraz informacji jest teraz wyświetlanych bezpośrednio na boisku takich jak aktualny wynik wyświetlany tuż przed wznowieniem gry wraz z listą strzelców. W lewym dolnym rogu screena można dostrzec menu w kształcie koła, które pozwala na zarządzanie drużyną bez konieczności otwierania dodatkowych ekranów. Na prezentowanym obrazku widać zmianę dokonaną w stylu podań drużyny.

Drugi ze screenów pokazuje kolejny przykład nowych nakładek wyświetlanych na boisku w postaci statystyk kornerów obu drużyn.

Okrągłe Menu w Trybie 3D oraz Informacje o Zawodniku

09

09
Od teraz zawodnicy mogą być wybierani podczas toczącej się rozgrywki, bez konieczności zatrzymywania jej pauzą. Nowe menu oferuje wszystkie dobrze znane opcje oraz wiele nowych. Nowy ekran umiejętności pozwala szybko odkryć silne i słabe punkty drużyny swojej i rywala; w tym samym momencie można zmieniać również wszystkie indywidualne założenia taktyczne własnych zawodników. Wszystko to dzieje się bezpośrednio na boisku bez konieczności opuszczania ekranu rozgrywanego meczu.

Drugi screen pokazuje informacje o zawodniku, ekran ten może być otworzony poprzez wybranie zawodnika.

Już jutro ostatnia część cyklu odnosząca się do pierwszych screenów z gry FIFA Manager 12. Zapoznacie się z sekcją budynków klubowych, testów wydolnościowych oraz starym – nowym ekranem treningu.