Zgłoś problem i optymalizuj grę FIFA Manager 12

fifam12

fifam12Faza projektowania gry już dawno za nami, inicjatywa „Twoja Funkcją” wykorzystująca pomysły fanów gry zakończyła się sukcesem, pora teraz na kolejny krok. Jak powszechnie wiadomo produkcja gry FIFA Manager 12 pomału wchodzi w fazę testowania produktu pod względem wykrywalności bugów i innych usterek. Niemieckie studio Bright Future po raz kolejny zwraca się do fanów z prośbą o pomoc. Tym razem mamy okazję zgłosić wszelkiego rodzaju bugi, błędy i inne problemy występujące w grze FIFA Manager, a które do tej pory nie zostały rozwiązane. Dzięki temu mamy okazję po raz kolejny wrzucić własny kamyczek do ogródka pod nazwą produkcja gry FIFA Manager. Jeśli odkryliście w grze jakiś irytujący bug z którym producenci gry nie poradzili sobie do tej pory, musicie skorzystać z okazji i opisać go na forum oficjalnym bądź naszym.
   
Przed publikacją problemu należy zapoznać się z pewnymi wymogami. Przede wszystkim bug, błąd czy też inna niedogodność musi występować w grze FIFA Manager 11 z zainstalowaną oficjalną łatką Update 3. Ponadto należy dany problem opisać najdokładniej jak to możliwe, bardzo przydatny będzie również screen z gry odnoszący się do opisywanego błędu.

W miarę możliwości producenci gry będą starali się eliminować zgłaszane usterki, tak aby nadchodząca edycja FIFA Manager 12 była ich pozbawiona. Rezultaty prac naprawczych będą publikowane na oficjalnym forum w stosownym temacie, my oczywiście nie omieszkamy o nich wspomnieć na łamach naszego serwisu.

Błędy możecie zgłaszać na dwa sposoby:

– po angielsku na oficjalnym forum: Thread of Problems

– po polsku na naszym forum: Zgłoś problem i optymalizuj grę FIFA Manager 12

Jak widać producenci gry w tym roku są szczególnie nastawieni na współpracę z fanami serii, dzięki takim inicjatywom gra FIFA Manager ma szansę stać się jeszcze bardziej „naszą” grą. Nie wahajcie się zatem i zgłaszajcie błędy w grze i uczestniczcie po raz kolejny w fazie produkcyjnej gry FIFA Manager 12.