Strefa Fana – nowy dział na stronie

strefa_fana

strefa_fanaPrzeglądając zakładkę Społeczność natkniecie się na nową kategorię Strefa Fana. To miejsce przeznaczone zarówno dla fanów serii FIFA Manager jak i entuzjastów naszego serwisu. Znajdziecie tam wiele ciekawych grafik takich jak awatary, userbary, sygnatury, tapety na pulpit oraz telefon. Wszystkie te elementy możecie śmiało wykorzystywać w swoich internetowych profilach i promować w ten sposób grę oraz serwis FIFAM.info wśród innych społeczności. Zyskacie również swój własny, unikatowy wizerunek, który na pewno zostanie dostrzeżony w tłumie.
   
Co więcej również i Ty możesz uczestniczyć w rozwoju powyższego działu. W Strefie Fana mogą znaleźć się prace wykonane przez każdego użytkownika naszego serwisu. Na forum utworzyliśmy specjalny dział, w którym możecie publikować własne prace. Te najciekawsze trafią natomiast do galerii na stronie i będą dostępne do wykorzystania dla każdego.

Już teraz w Strefie Fana znajdziecie ciekawe grafiki do wykorzystania od zaraz. Po szczegóły zapraszamy do nowego działu, który znajduje się w tym miejscu.