Obóz treningowy, Sparingi, Dzień testowy – opis screenów

fifam12

fifam12Dzisiaj ostatnia porcjao pisów screenów pochodzących z gry FIFA Manager 12, opublikowanych na początku tego tygodnia. Gerald Köhler komentuje tym razem trzy sekcje gry: ekran obozu treningowego, przebudowany dział organizacji meczów towarzyskich oraz nową funkcję autorstwa jednego z fanów gry – dzień testowy. Zapraszamy do lektury.

Obóz Treningowy
alt
Zmiany dotyczące obozów treningowych nie są tylko wizualne. W sumie 92 obozy treningowe są teraz do Twojej dyspozycji, edytowano również ich parametry. Nowe mapy zapewniają lepszy przegląd regionu, mapy krajów zostały zastąpione przez nowsze i ładniejsze odpowiedniki.

Mecze Towarzyskie
alt alt alt

Nowy ekran „zorganizowania meczu towarzyskiego” został podzielony na trzy odrębne części. Na początku mamy do dyspozycji słabsze kluby, z którymi możemy rozegrać sparing, następnie grupę lepszych ekip z najwyższych klas rozgrywkowych, natomiast ostatnia opcja z kolei pozwala nam zaprosić do rozegrania meczu towarzyskiego dowolny zespół z dowolnej ligi. Po wysłaniu takiego zaproszenia musimy poczekać kilka dni na odpowiedź – oczywiście nie wszystkie kluby zgodzą się na grę za darmo, niektóre z nich zażyczą sobie dokonania stosownej opłaty.

Dzień Testowy
alt alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W opcji tej stu zawodników pojawi się na treningu w danym dniu, Twoim zadaniem natomiast jest oddzielenie ziarna od plew. Czy któryś z piłkarzy stanie się nową gwiazdą Twojego zespołu? A może wszyscy z nich tylko dużo mówią, a nie są w stanie przezwyciężać najmniejszych przeszkód? Dowiedz się tego sam. Ważne jest, abyś pod koniec dnia testowego nie pozostawił zbyt wielu kandydatów jeśli chcesz zebrać przy pomocy swoich asystentów jak najwięcej przydatnych informacji na temat każdego z testowanych piłkarzy.

Powyższa funkcja składa się z dwóch osobnych, aczkolwiek zależnych od siebie części. Na początku musisz przeprowadzić sesję treningową, a po niej dokonać procesu oceny i ewentualnie rozpocząć pierwsze rozmowy z konkretnym zawodnikiem na temat kontraktu.