Fantasy Cup Typer – typuj i wygrywaj!

fantasy_cup_typer

fantasy_cup_typerGra FIFA Manager 12, na którą z wielką niecierpliwością czekają wszyscy FIFAManiacy wchodzi w fazę testowania. Zanim finalne dzieło niemieckiego studia Bright Future trafi do naszych rąk, minie jeszcze trochę czasu. Za nami druga paczka opublikowanych screenów z najnowszej odsłony gry, tymczasem serwis FIFAM.info organizuje nowy konkurs. Na czym polega zabawa Fantasy Cup Typer? Jak sama nazwa konkursu wskazuje, Waszym zadaniem będzie typowanie wyników spotkań piłkarskich. Nie będą to jednak zwykłe mecze, specjalnie na potrzeby powyższego konkursu wyselekcjonowaliśmy grupę 64 zespołów z całego globu i wsadziliśmy je do jednego wora, zwanego Fantasy Cup. Taki swoisty miszmasz, mecze będą rozgrywane w formacie pucharowym (tylko jeden mecz, bez rewanżu), wszystko będzie symulowane w grze FIFA Manager 11 na skrypcie Polish Giga Patch 4.0. Do wygrania gra FIFA Manager 12 oraz koszulka serwisu FIFAM.info! Jest o co się bić, zachęcamy wszystkich do zabawy.
   
W konkursie mogą brać wszyscy sympatycy naszego serwisu, nie jest wymagane posiadanie konta na FIFAM.info. Typujemy dokładne wyniki spotkań, za trafiony dokładny rezultat gracz otrzymuje 3 pkt (np. padł wynik 3:1, gracz obstawił 3:1), za trafione zdarzenie 1 pkt (np. padł wynik 3:1, gracz obstawił 1:0). Dodatkowo gracz może zdobyć bonusowe 10 punktów za poprawne wytypowanie zwycięzcy pucharu. Zwycięzcę pucharu można typować tylko przed rozstrzygnięciem pierwszej kolejki spotkań. Wszystkie późniejsze typy w tym zakresie będą uznane za nieważne. Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów zostanie wynagrodzona (po premierze) egzemplarzem gry FIFA Manager 12, natomiast osoba z drugiego miejsca w nagrodę otrzyma koszulkę FIFAM.info. Sponsorem nagród jest serwis FIFAM.info. Swoje typy można podawać na forum w temacie: Fantasy Cup Typer – typuj i wygrywaj! lub wysyłając wiadomość zatytułowaną Fantasy Cup Typer na adres kily@18.193.65.113. W treści wiadomości podajemy typy oraz własny nick (z forum lub wymyślony na potrzeby tabeli konkursowej).

Dzisiaj typujemy spotkania pierwszej rundy, do obstawienia są zatem aż 32 mecze. Poniżej prezentujemy dzisiejsze pary:

pary

Typy podajemy w takiej kolejności w jakieś zostały zamieszczone na powyższym screenie. Nie ma potrzeby wypisywania nazw drużyn, wystarczy użyć numeracji jak na przykładzie poniżej:

1. ??:??
2. ??:??
3. ??:??
4. ??:??
5. ??:??
.
.
.
31. ??:??
32. ??:??

Zwycięzca pucharu: ???

Taki zabieg powinien ułatwić Wam podawanie typów.

Do zabawy możecie dołączyć w dowolnym momencie, należy pamiętać jednak o prostej zasadzie – im wcześniej się przyłączycie, tym więcej szans na zdobycie punktów macie, a w rezultacie zwiększacie prawdopodobieństwo na końcową wygraną.

Pierwszą rundę możecie obstawiać do przyszłej niedzieli (24.07.2011), do godziny 12:00.

UWAGA: Jeden użytkownik może tylko raz typować każdą z rund. Jakiekolwiek próby ominięcia tej zasady będą skutkowały wykluczeniem z konkursu.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i trafnych typów!