Fantasy Cup Typer – wyniki pierwszej i pary drugiej Rundy

fantasy_cup_typer

fantasy_cup_typerCzas typowania w pierwszej rundzie minął, czas zweryfikować Wasze przewidywania. Zanim to uczynimy warto nadmienić, iż zaskoczyliście nas frekwencją. Nigdy do tej pory tak tłumnie nie uczestniczyliście w naszych konkursach, wszystkim uczestnikom dziękujemy i zachęcamy do kontynuowania zabawy, bo to dopiero przecież pierwszy etap zmagań. W pierwszej rundzie doszło do kilku niespodzianek, czy też sensacji. Padło parę niespodziewanych rezultatów, które Was zaskoczyły. Za największą sensację należy zapewne uznać porażkę Chelsea z francuskim Lille, niemniej do grona dużych niespodzianek zaliczyć trzeba zwycięstwo PSG nad Interem, porażkę CSKA Moskwa na własnym stadionie z ekipą FC Seul, czy też triumf Red Bull Slazburg nad hiszpańską Sevillą. Nie można pominąć męczarni głównych faworytów rozgrywek Barcelony oraz Manchesteru United, które to z wielkim bólem pokonały różnicą zaledwie jednej bramki kolejno drużyny Austrii Wiedeń oraz Pohang Steelers. Również i w tym przypadku ciężko było Wam przewidzieć dokładny rezultat, większość z Was typowała wysokie i efektowne zwycięstwa mistrzów Hiszpanii oraz Anglii. W pierwszej rundzie najlepiej poradził sobie Wujek, który z dorobkiem 36 punktów przewodzi stawce typerów. Niemniej różnica punktowa między zawodnikami w czubie tabeli jest minimalna, drugi w stawce m_staszek traci do prowadzącego zaledwie jeden punkt, natomiast panowie z trzeciego miejsca tracą do lidera tylko dwa punkty. Jak widać pierwsza runda absolutnie nie przesądziła jeszcze o niczym, kolejne fazy turnieju zapowiadają wielkie emocje. Poniżej zamieszczamy screen z wynikami pierwszej rundy:

wyniki

oraz aktualną tabelę:

tabela_pl

Czas na drugą rundę, sito pucharowe pozostawiło 32 ekipy na placu boju, oznacza to nie mniej nie więcej jak fakt, iż do obstawienia macie tym razem o połowę mniej spotkań. Poniżej prezentujemy 16 pojedynków w drugiej rundzie:

pary

Typy podajemy w takiej kolejności w jakieś zostały zamieszczone na powyższym screenie. Nie ma potrzeby wypisywania nazw drużyn, wystarczy użyć numeracji jak na przykładzie poniżej:

1. ??:??
2. ??:??
3. ??:??
4. ??:??
5. ??:??
.
.
.
15. ??:??
16. ??:??

Swoje typy można podawać na forum w temacie: Fantasy Cup Typer – typuj i wygrywaj! (opcja dla osób posiadających konta na naszym serwisie) lub wysyłając wiadomość zatytułowaną Fantasy Cup Typer – 2 Runda (opcja dla użytkowników niezarejestrowanych) na adres kily@18.193.65.113. W treści wiadomości podajemy typy oraz własny nick.

Drugą rundę możecie obstawiać do przyszłej niedzieli (31.07.2011), do godziny 12:00.

Przypominamy jednocześnie, iż nie można już obstawiać zwycięzcy pucharu, dotyczy to w osób, które dołączyły do rywalizacji w drugiej rundzie oraz tych, którzy jak dotąd nie skorzystali z tej okazji.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i trafnych typów!