FIFAM.info Summer Cup – 1 kolejka

fifam_info_puchar

fifam_info_pucharZa nami pierwsza kolejka spotkań fazy grupowej FIFAM.info Summer Cup, który ma wyłonić najlepszego taktyka tegoż turnieju. W sumie szesnastu FIFAManiaków zostało podzielonych na cztery grupy, po 2 najlepsze osoby z każdej z nich awansuje do fazy pucharowej. Warto odnotować fakt, iż po zakończeniu fazy zapisów jeden z użytkowników naszego serwisu zasponsorował nagrodę główną turnieju w wysokości 100 zł. Jest zatem o co walczyć, zanim jednak zaprezentujemy pierwsze rezultaty potyczek, obejrzyjcie dokonany przez organizatora turnieju – DrHouse’a, podział na grupy:
   

W pierwszej kolejce największą niespodzianką była strata punktów przez faworyzowaną Barcelonę. Wydawałoby się że w grupie B zdecydowanym faworytem do awansu są Katalończycy, jednak jak pokazały pierwsze rozstrzygnięcia awans Grzeszczaka prowadzącego hiszpańską ekipę nie jest taki oczywisty. Strata punktów w spotkaniu z Rodą Kerkrade Marcina1695 potwierdziła tylko, że wybór silnej drużyny nie gwarantuje sukcesu. Liczą się przede wszystkim właściwa selekcja, ustawienia taktyczne oraz polecenia indywidualne. Poniżej publikujemy wyniki pierwszej kolejki we wszystkich grupach wraz ze screenami taktyk obranymi przez menadżerów sceny FIFAM.info.

Grupa A:

Real Madryt 3:0 Deportivo Alaves
 
Symulacja meczu w trybie 3D

Manchester City 0:3 Paris Saint-Germain
 
Symulacja meczu w trybie 3D 

Tabela:

Grupa B:

FC Barcelona 3:3 Roda JC Kerkrade
 
Symulacja meczu w trybie 3D

Szachtar Donieck 1:1 Standard Liege
 
Symulacja meczu w trybie 3D

Tabela:

Grupa C:

Arsenal Londyn 3:2 Śląsk Wrocław
 
Symulacja meczu w trybie 3D

Borussia Dortmund 3:2 QPR

 
Symulacja meczu w trybie 3D

Tabela:

Grupa D:

Manchester United 2:0 Polonia Warszawa
 
Symulacja meczu w trybie 3D

Tottenham Hotspur 1:3 West Ham United

 
Symulacja meczu w trybie 3D

Tabela:

Naturalnie zbyt wcześnie jeszcze na ferowanie wyroków, pierwsze spotkania rzecz jasna nie dały odpowiedzi na pytanie kto awansuje do fazy pucharowej. Druga kolejka spotkań powinna już nieco rozjaśnić sytuację, być może niektóre ekipy zapewnią już sobie awans do kolejnej rundy rozgrywek.