Fantasy Cup typer – wyniki drugiej i pary trzeciej rundy

fantasy_cup_typer

fantasy_cup_typerDobiegła końca kolejna faza naszego konkursu, powiększyło się natomiast grono uczestników walczących o nagrody sponsorowane przez serwis FIFAM.info. W drugiej rundzie, podobnie jak w pierwszej padło kilka niespodziewanych rezultatów. Za taki należy zapewne uznać remis Barcelony na wyjeździe z Fenerbahce. Katalończycy po raz kolejny „wymęczyli” awans, rozstrzygając go dopiero po rzutach karnych. W tej fazie turnieju odpadł kolejny wielki faworyt – Real Madryt, Królewscy musieli uznać wyższość Arsenalu Londyn, porażka tym bardziej bolesna, że odniesiona na własnym boisku. Kolejnym ciekawym wynikiem jest porażka “na własnych śmieciach” Valencii, która musiała uznać wyższość Olympiacosu. Z kolei francuskie Lille, które w pierwszej rundzie sensacyjnie pokonało Chelsea 2-1, tym razem wyeliminowało ekipę Boca Juniors. Francuzi są jak dotąd chyba największą niespodzianką zawodów, urastając pomału do rangi czarnego konia turnieju. Czy znajdą własnego pogromcę w kolejnej rundzie? Okaże się już za tydzień.

Wyniki rundy drugiej:

wyniki

W drugiej rundzie najlepiej typował coletti1993 zdobywając 21 punktów, tuż za nim uplasowali się m_staszek oraz pecelot zyskując 20 oczek. Prowadzenie w konkursie objął m_staszek, który w obu rundach typował najrówniej, zdobywając w sumie 55 punktów. Drugie miejsce w tabeli okupowane jest przez duet coletti1993 – Grigorij00, obaj panowie tracą do lidera sporo, bo 8 punktów, niemniej jednak do zakończenia konkursu pozostało jeszcze wiele punktów do zdobycia, zatem każda przewaga może zostać zniwelowana. Poniżej publikujemy aktualną tabelę po dwóch rundach zabawy:

tabela_pl

Rozpoczynamy typowanie w kolejnej fazie turnieju, oto pary rundy trzeciej:

pary

Typy podajemy w takiej kolejności w jakieś zostały zamieszczone na powyższym screenie. Nie ma potrzeby wypisywania nazw drużyn, wystarczy użyć numeracji jak na przykładzie poniżej:

1. ??:??
2. ??:??
3. ??:??
4. ??:??
5. ??:??
6. ??:??
7. ??:??
8. ??:??

Swoje typy można podawać na forum w temacie: Fantasy Cup Typer – typuj i wygrywaj! (opcja dla osób posiadających konta na naszym serwisie) lub wysyłając wiadomość zatytułowaną Fantasy Cup Typer – 3 Runda (opcja dla użytkowników niezarejestrowanych) na adres kily@18.193.65.113. W treści wiadomości podajemy typy oraz własny nick.

Trzecią rundę możecie obstawiać do przyszłej niedzieli (07.08.2011), do godziny 12:00.