Tryb 3D w FIFAM12 – nowe wideo

fifam12

fifam12Gerald Köhler, główny projektant gry FIFA Manager 12 podzielił się dzisiaj z nami dwoma materiałami wideo przedstawiającymi tryb 3D w grze. Jak dobrze nam wszystkim wiadomo, w tym roku w ramach struktur studia Bright Future wyodrębniono specjalny zespół odpowiedzialny za pracę tylko i wyłącznie nad tym trybem. Efektem w zamiarze ma być bardzo dopracowany element gry tak ważny dla wielu FIFAManiaków. Pierwsze video przedstawia wpływ różnych umiejętności zawodnika na tryb 3D w zależności od poziomu wytrenowania danego atrybutu. Możemy zatem zobaczyć na własne oczy jak w trybie 3D zachowuje się zawodnik mający wytrenowane umiejętności dośrodkowania, odbioru piłki, dryblingu, podania oraz strzału na kolejno słabym, średnim, dobrym oraz bardzo dobrym poziomie. Rzućcie okiem na video poniżej:

Powyższe wideo zostało stworzone na bardzo wczesnym etapie produkcyjnym i zapoczątkowało miało służyć jako materiał demonstracyjny wewnątrz studia Bright Future. Gerald Köhler postanowił jednak je upublicznić, dzięki czemu możemy mieć wgląd w prace poświęcone temu elementowi gry.

Drugi filmik z kolei prezentuje najciekawsze momenty spotkania Arsenal – Chelsea. Jest to swoisty zlepek różnych zagrań i akcji, obowiązkowy materiał dla wszystkich entuzjastów trójwymiarowej wizualizacji spotkań rozgrywanych w grze FIFA Manager 12.