Fantasy Cup Typer – wyniki 3 rundy oraz pary ćwierćfinałowe

fantasy_cup_typer

fantasy_cup_typerKolejny etap typowań za nami, jak do tej pory uczestniczyliście w trzech rundach, w których można było zdobyć wiele punktów. Trzecią odsłonę zabawy wygrali tupaczek oraz marcin1695, obaj panowie zdobyli w tym tygodniu aż 18 punktów, zdecydowanie wyprzedzając w tej rundzie rywali. 18 punktów na tym etapie rywalizacji to naprawdę świetny wynik, zdobyte punkty pozwoliły tupaczkowi awansować na drugą lokatę. Na prowadzeniu umocnił się natomiast m_staszek, który nadal typuje bardzo celnie, zdobywając w trzeciej  rundzie 15 punktów powiększył swoją przewagę nad goniącą go grupą pościgową. Niemniej rywalizacja toczy się dalej, a zapewniamy Was, że warto walczyć do samego końca. Pamiętajcie, że macie w zanadrzu ewentualne punkty bonusowe za poprawne wytypowanie zwycięzcy turniejowego.
   
Wyniki trzeciej rundy:

wyniki

Tabela konkursowa:

tabela_pl

Rozpoczynamy typowanie w kolejnej fazie turnieju, oto pary ćwierćfinałowe:

pary

Typy podajemy w takiej kolejności w jakieś zostały zamieszczone na powyższym screenie. Nie ma potrzeby wypisywania nazw drużyn, wystarczy użyć numeracji jak na przykładzie poniżej:

1. ??:??
2. ??:??
3. ??:??
4. ??:??

Swoje typy można podawać na forum w temacie: Fantasy Cup Typer – typuj i wygrywaj! (opcja dla osób posiadających konta na naszym serwisie) lub wysyłając wiadomość zatytułowaną Fantasy Cup Typer – Ćwierćfinały (opcja dla użytkowników niezarejestrowanych) na adres kily@18.193.65.113. W treści wiadomości podajemy typy oraz własny nick.

Ćwierćfinały możecie obstawiać do przyszłej niedzieli (14.08.2011), do godziny 12:00.