Nowa odsłona oficjalnego serwisu!

new_oficjal_site

new_oficjal_site
Nowa odsłona strony wreszcie nie odstrasza.
Tradycyjnie już w połowie lata dochodzi do zmian na oficjalnej stronie FIFA Manager. Nie inaczej było w tym roku i niedawno naszym oczom ukazał się nowa wersja serwisu fifa-manager.com. W porównaniu do niezbyt udanej zeszłorocznej odsłony tym razem całość prezentuje się niezwykle okazale co z pewnością dobrze wróży nowemu wydaniu tytułu, który oznaczony będzie numerkiem 12.

Zaraz po wczytaniu serwisu w okno przeglądarki witają nas świetnie dobrane odcienie szarości i czerwieni, a grafiki nie atakują kanciastymi krawędziami. Kolejna zmiana zdecydowanie na plus to poprawiona płynność działania serwisu, która nie była najlepsza w poprzedniej odsłonie zwłaszcza przy zmianie slajdów z głównymi informacjami. Niewielkim zmianom uległ sposób prezentacji wiadomości w serwisie, a także pojawiły się oceny prasowe poszczególnych wydań gry.

Cieszy nas ogromnie fakt, że gra doczekała się wreszcie dobrej jakości reklamy w postaci internetowej wizytówki, która w połączeniu z wieloma zmianami w samym produkcie bardzo dobrze wróży tegorocznej wersji FIFA Manager. Z niecierpliwością oczekujemy na premierę tytułu i liczymy, że będzie to prawdziwa rewolucja w dotychczasowej historii serii.