FIFAM.info Summer Cup – znamy finalistów!

fifam_info_puchar

fifam_info_pucharKońcowe rozstrzygnięcia coraz bliżej, półfinałowe boje stoczone, a to oznacza, że wiemy już kto zagra wielkim finale, a kto w meczu o trzecie miejsce. Czarny koń  turnieju QPR dowodzony przez Kacprawidzewa10 w półfinale zmierzył się z pogromcą świetnie radzącego sobie PSG prowadzonego przez Neczko11. Ćwierćfinałowe zwycięstwo Szachtara Donieck pod wodzą xIx nie było jednak przypadkowe, w walce o finał ekipa ukraińska pokonała gładko QPR 4:1 i otworzyła sobie drogę do „piłkarskiego raju”. Drugim finalistą został Yankes, którego Manchester City pokonał minimalnie Borussie Dortmund BoskiegoRomana. Finalistom gratulujemy i życzymy powodzenia w wielkim finale. Pokonanym półfinalistom na otarcie łez pozostaje mecz pocieszenia. Kto okaże się najlepszym taktykiem turnieju i zgarnie nagrodę główną turnieju w postaci 100 zł? O tym przekonamy się niebawem, tymczasem zapoznajcie się z wynikami, taktykami oraz prezentacjami 3D spotkań półfinałowych:

Szachtar Donieck 4:1 QPR