Fantasy Cup Typer – wyniki ćwierćfinałów oraz pary półfinałowe

fantasy_cup_typer

fantasy_cup_typerNasza zabawa pomału dobiega końca, przed nami pozostały tylko dwie fazy turniejowe. Spotkań do typowania pozostało niewiele, niemniej jednak trochę punktów (wliczając bonus za wytypowanie zwycięzcy turnieju) pozostało do zgarnięcia. W bieżącej fazie najlepiej spisało się trzech użytkowników: avencil, Bartocha oraz domiinnho10, zdobywając po 6 punktów. Typowania w fazie ćwierćfinałowej nie wprowadziły większych zmian do tabeli konkursowej, ścisła czołówka pozostała bez zmian zachowując status quo. W konkursie nadal prowadzi m_staszek ze znaczącą przewagą nad resztą stawki. Duży tłok panuje natomiast za jego plecami, gdzie różnice punktowe są niewielkie.
   
Wyniki ćwierćfinałowe:

wyniki

Tabela konkursowa:

tabela_pl

Rozpoczynamy typowanie w kolejnej fazie turnieju, oto pary półfinałowe:

pary

Typy podajemy w takiej kolejności w jakieś zostały zamieszczone na powyższym screenie. Nie ma potrzeby wypisywania nazw drużyn, wystarczy użyć numeracji jak na przykładzie poniżej:

1. ??:??
2. ??:??

Swoje typy można podawać na forum w temacie: Fantasy Cup Typer – typuj i wygrywaj! (opcja dla osób posiadających konta na naszym serwisie) lub wysyłając wiadomość zatytułowaną Fantasy Cup Typer – Półfinały (opcja dla użytkowników niezarejestrowanych) na adres kily@18.193.65.113. W treści wiadomości podajemy typy oraz własny nick.

Spotkania półfinałowe możecie obstawiać do przyszłej niedzieli (21.08.2011), do godziny 12:00.