Fantasy Cup Typer – Dogrywka!

fantasy_cup_typer

fantasy_cup_typerKto by pomyślał, że po wytypowaniu 63 spotkań, w których do zdobycia było w sumie 262 punkty, nadal nie poznamy szczęśliwców, którzy otrzymają konkursowe nagrody. Zwycięzcą konkursu został naturalnie m_staszek, który z 15. punktową przewagą zapewnił sobie tryumf w konkursie. Niemniej m_staszek to członek ścisłej administracji serwisu FIFAM.info, nie jest zatem brany pod uwagę przy podziale nagród. Oznacza to nie mniej nie więcej jak fakt, iż nagroda główna w postaci gry FIFA Manager 12 przechodzi na osobę, która zajęła drugie miejsce w zabawie. Szybki rzut okiem na tabelę konkursową i już wiemy, że potrzebna jest dogrywka, aby dowiedzieć się komu zostanie przyznana gra, a komu koszulka z logiem serwisu FIFAM.info. O nagrody nadal walczyć będą dwie osoby: tupaczek oraz Yankes. Obaj panowie zgromadzili po 60 punktów i będą musieli stoczyć między sobą dodatkowy bój, który miejmy nadzieję pomoże rozdzielić nagrody. Warto również zaznaczyć, iż nikt spośród 42. uczestników zabawy nie przewidział poprawnie zwycięzcy turnieju. W związku z powyższym nikomu nie mogliśmy przyznać bonusu w postaci 10 dodatkowych punktów.

Wynik spotkania finałowego:

wynik

Tabela konkursowa:

tabela_pl

Dogrywka:

pary

Typy podajemy w takiej kolejności w jakieś zostały zamieszczone na powyższym screenie. Nie ma potrzeby wypisywania nazw drużyn, wystarczy użyć numeracji jak na przykładzie poniżej:

1. ??:??
2. ??:??
3. ??:??
4. ??:??
5. ??:??
6. ??:??
7. ??:??
8. ??:??

Obaj panowie walczący w rundzie dogrywkowej proszeni są o wysłanie swoich typów na adres kily@18.193.65.113. W treści wiadomości należy podać typy oraz nick używany w konkursie. Tytuł wiadomości: Fantasy Cup Typer – Dogrywka.

Spotkania rundy dogrywkowej możecie obstawiać do przyszłej niedzieli (04.09.2011), do godziny 12:00.

Serdecznie gratulujemy m_staszkowi trafności oddawanych typów oraz życzymy powodzenia tupaczkowi i Yankesowi w rundzie dogrywkowej. Wszystkim pozostałym uczestnikom dziękujemy za tak liczny udział w zabawie i życzymy więcej szczęścia w kolejnych konkursach.