Zawodnik Playarena powołany do kadry U-21!

new_oficjal_site

Darmowe rozgrywki piłkarskie amatorów.
27 i 28 września rozegrane zostały we Wrocławiu finały Mistrzostw Polski Playarena. Najlepszy zawodnik turnieju “dzikich drużyn”, Bartłomiej Szamotulski, otrzymał niespodziewane wyróżnienie. Na zgrupowanie kadry U-21 powołał go obserwujący turniej Stefan Majewski..

Ogólnopolski finał największych rozgrywek piłkarskich amatorów rozegrany został w ubiegły weekend. Na boiskach wrocławskiego Stadionu Olimpijskiego rywalizowały z sobą 32 najlepsze amatorskie zespoły z całego kraju. O prawo gry w finałach rywalizowały wcześniej w lokalnych ligach Playarena.

Najlepsze w tym elitarnym gronie okazały się drużyny Spartan Leśnica Wrocław oraz Maniana Squad Gorzów Wielkopolski. Chociaż gorzowanie musieli przełknąć porażkę 1:6 w finale, ich lider – 17-letni Bartłomiej Szamotulski – został uznany najlepszym piłkarzem w turnieju. W nagrodę, już w tę niedzielę pojedzie na zgrupowanie kadry U-21 z Rosją (4-6 września w Kielcach).

Bartek jest najmłodszym zawodnikiem w drużynie, a to jego bramki wprowadziły nas do finału – chwalił kolegę Marcin Maciejewski, kapitan Maniana Squad.

Obserwujący turniej trener kadry, Stefan Majewski, był zaskoczony wysokim poziomem turnieju.

Na jedno z kolejnych zgrupowań planuję powołać także Daniela Szczytowicza z wrocławskiego Spartana – przyznał po finałach popularny “Doktor”.

W ligach Playarena gra już ponad 60 000 zawodników. Dołączyć do lokalnych rozgrywek można w każdej chwili, rejestrując się na stronie www.playarena.pl