Twoja Funkcja – Runda 5

Na oficjalnej stronie dostępna jest już runda piąta kampanii „Twoja funkcja’. Przypomnijmy że jest ona ostatnim zbiorem propozycji zebranych z forum. Podsumowaniem wszystkich głosowań będzie runda szósta, w której udział wezmę wszystkie pozostałe funkcje, które zdobyły miejsce drugie. Na razie z poniższych propozycji studia wybierzcie swoją ulubioną i zagłosujcie już teraz!

 

A) Bezpośrednie wypożyczenie po kupieniu zawodnika

Ta nowa funkcja pozwoli Ci wypożyczyć graczy, jeśli tylko ich zakupiłeś. Wiele klubów robi to dosyć często ze swoimi graczami w prawdziwym życiu, aby mogli zdobyć doświadczenie w pierwszej drużynie. Opcja ta będzie możliwe bezpośrednio podczas negocjacji z jego obecnym klubem.

B) Kapitanowie wybierani w edytorze

Otrzymasz możliwość wyboru kapitana zespołu w edytorze bazy danych. W drugim sezonie gra sprawdza, czy należy go zmienić.

C) Krótka lista

Wielu menedżerów ma zbyt wielu graczy na swoich krótkich list i robi się przez to bałagan. Funkcja ta pozwala na tworzenie kategorii, a nawet nadaniem im nazw własnych. Może być lista na “Doś.-zawodnicy”, “Wypożyczeni zawodnicy”, “Talenty” itp. Ta funkcja została już zasugerowana w ubiegłym roku i prawie udało się ją dodać w FIFAM12.

D) Jedzenie z zespołem poza domem

W tej chwili w FIFA Manager zawsze jedzone są greckie potrawy. Zrobimy to nieco bardziej elastyczniej w zależności od narodowości w zespole, wiele ciekawych rzeczy może się wydarzyć.

E) Jednoczesna prezentacja wszystkich zawodników

Funkcja ta rozwiązuje wszystkie Twoje problemy z wydarzeń poprzedzających rozpoczęcie sezonu. Dzięki dodatkowym pieniądzom agencja zadba o wszystko, aby ten okres przebiegł sprawnie i wszyscy zawodnicy byli zadowoleni. Przynajmniej przez większość czasu.

Pod tym adresem możecie oddać głoś na jedną z powyższych opcji, które chcecie ujrzeć w FIFA Manager 13.