Druga aktualizacja bazy danych wydana

fifam12

fifam12Tuż przed rozpoczęciem EURO 2012 producenci FIFA Manager 12 postanowili odświeżyć bazę danych gry, wydając drugą już z kolei aktualizację w tym zakresie. Łatka zawiera wszystkie transfery i wypożyczenia jakie dokonały się w obrębie 46 lig, aktualne na dzień 16.05.2012. Plik waży 36,2 MB i można go pobrać z tego miejsca.
   
Balans oraz poziomy zawodników

Skorygowano poziomy ponad 3000 zawodników, tak aby prezentowały się jak najbardziej autentycznie. Ponadto zespół odpowiedzialny za bazę danych dokonał ponad tysiąca zmian w poziomach talentów. Powyżej opisane zmiany to tylko te najważniejsze, w sumie dokonano 20 000 różnorakich zmian w bazie danych.

Nowi zawodnicy, transfery oraz wypożyczenia

Najnowsza aktualizacja obejmuje w sumie 40 736 zawodników, o 323 więcej niż poprzednio. Dodano 3064 nowe transfery zawodników (o 587 więcej niż w poprzedniej aktualizacji) oraz 993 wypożyczenia (o 131 więcej niż w poprzedniej łatce). Dla przykładu obecna łatka obejmuje choćby transfer Lukasa Podolskiego do Arsenalu, czy też Marka van Bommela do PSV.

Przed i po

Na poniższych screenach możemy dostrzec, jak zmiany w najnowszej łatce wpłynęły układ sił w najsilniejszych ligach europejskich (w porównaniu do poprzedniej aktualizacji bazy danych). Tabele porównują najlepsze jedenastki danych klubów.

Premier League

engPrimera Division

spa

Serie A

ita

Ligue 1

fra