Współtwórz dodatek Polish Giga Patch 6.0!

PGP_6.0

PGP_6.0Lato w tym roku nas nie rozpieszcza. Za oknem zamiast palącego słońca mamy typowo angielską pogodę z dużą ilością deszczu. Mimo wszystko można ten wolny czas poświęcić na inne pożyteczne rzeczy. Właśnie ruszamy z pracami kolejnego dodatku z serii Polish Giga Patch. Tegoroczna edycja oznaczona numerkiem 6, jest szykowana dla gry FIFA Manager 13. Podstawowy dodatek dla większości maniaków FIFAM w tym roku będzie zapewne zdecydowanie bardziej rozbudowany o czym informowaliśmy nie tak dawno w tym newsie. Co z tym się wiąże? Oczywiście potrzeba większej ilości “rąk do pomocy”. Tak więc i ty możesz dołożyć swoją “cegiełkę” w tworzeniu największej aktualizacji polskich lig do FIFA Manager.

pgp6.0

Oczywiście przy dodatku jest pracy co niemiara, ale przede wszystkim my poszukujemy osób do pomocy w następujących kategoriach:

face2d (Wizerunki piłkarzy)

1. Użytkownicy chcący pomóc przy tworzeniu wizerunków 2D dla zawodników muszą spełniać kilka niewielkich wymagań:

– Liczymy przede wszystkim na osoby mające już jako takie pojęcie w obróbce zdjęć. Praca przy dodatku to nie ma być forma nauki robienia “buziek”, tylko realna pomoc w tworzeniu wysokiej jakości dodatku.
– Osoba zgłaszająca się do pomocy przy wizerunkach 2D musi się liczyć z tym, że może otrzymać szereg prac do wykonania w danym terminie. Tak więc wymagamy poświecenia czasu i czystych chęci.
– Systematycznie informować o postępach swoich działań.

2. Każdy zaakceptowany użytkownik po nałożeniu uprawnień uzyska dostęp do subforum w którym otrzyma dalsze instrukcje na temat pracy przy wizerunkach 2D.

chants3d (Przyśpiewki do trybu 3D)

1. Przyśpiewki do trybu 3D to kolejny ważny element naszego flagowego dodatku. Osoby chcące pomóc przy ich tworzeniu muszą spełniać następujące warunki:

– Mieć doświadczenie w poszukiwaniu i odnajdowaniu przyśpiewek dla wybranych zespołów.
– Poświecić wymaganą ilość czasu na dopracowanie i dokończenie “zlecenia”.
– Systematycznie informować o postępach swoich działań.

2. Każdy zaakceptowany użytkownik po nałożeniu uprawnień uzyska dostęp do subforum w którym otrzyma dalsze instrukcje na temat pracy przy przyśpiewkach do trybu 3D.

kitsy3d (Stroje do trybu 3D)

1. Trudno wyobrazić sobie nasz dodatek bez strojów do trybu 3D. W tegorocznej edycji będzie nam jednak potrzebna nie mała pomoc przy ich tworzeniu, a osoby chcące przy nich pracować muszą spełnić te wymogi:

– Posiadać doświadczenie w pracy z kitsami.
– Orientować się w aktualnej sytuacji technicznej klubów w sezonie 2012/2013 (chodzi o to by wiedzieć w jakich strojach obecnie grają drużyny, szczególnie te w niższych ligach).
– Systematycznie informować o postępach swoich działań.

2. Każdy zaakceptowany użytkownik po nałożeniu uprawnień uzyska dostęp do subforum w którym otrzyma dalsze instrukcje na temat pracy przy strojach do trybu 3D.

stadiums3d (Stadiony do trybu 3D)

1. Zawsze miło wyprowadzić swoją drużynę na “realne” obiekty polskich drużyn. Jednak ich stworzenie i praca przy nich to ciężki kawałek chleba. Osoba zgłaszająca się do pomocy przy stadionach do trybu 3D musi spełniać następujące wymagania:

– Posiadać jako takie pojęcie w tworzeniu stadionu oraz obsłudze edytora zamieszczonego w grze.
– Orientować się w obecnej sytuacji infrastruktury wybranych zespołów.
– Systematycznie informować o postępach swoich działań.

2. Każdy zaakceptowany użytkownik po nałożeniu uprawnień uzyska dostęp do subforum w którym otrzyma dalsze instrukcje na temat pracy przy stadionach do trybu 3D.

flags3d (Flagi do trybu 3D)

1. Flagi w naszym dodatku nie ukazywały się dosyć często, a to z powodu błędów programistów gry. Jednak jest możliwości wykonania popularnych “fan” dla zespołów Ekstraklasy i 1 ligi. Osoba chcąca pomóc przy tym elemencie prac musi spełnić następujące wymagania:

– Posiadać pojęcie w tworzeniu flag oraz obsłudze programu graficznego.
– Systematycznie informować o postępach swoich działań.

2. Każdy zaakceptowany użytkownik po nałożeniu uprawnień uzyska dostęp do subforum w którym otrzyma dalsze instrukcje na temat pracy przy “fanach” do trybu 3D.

Pozostałe informacje:

W przypadku gdyby ktoś się chciał podzielić informacjami na temat składów wybranych drużyn, to zachęcam go do odwiedzenia tegoż tematu.

UWAGA!
Jeżeli nie jesteś pewien czy masz czas bądź czy podołasz zadaniu nie decyduj się na zgłoszenie swojej kandydatury. Wielokrotnie mimo dużej ilości zgłoszeń i zaufania jakim obdarowywaliśmy takie osoby na końcu pozostawaliśmy po prostu z niczym, bowiem większość z nich nie wywiązywała się z zadania. Mimo wszystko jeżeli ktoś się zgłosi, a później oleje sprawę dostaję półroczny ban na użytkowanie forum i serwisu. Więc radzę się dobrze zastanowić i nie zgłaszać się pod wpływem chwili.

Wzór formularza zgłoszeniowego:

Nick: (Wpisać swój nick)
Wiek: (Wpisać swój wiek)
Styczność z grą TCM/FIFAM: (Wpisać edycje gry)
Pomoc w kategorii: (Wybrać jedną z podanych wyżej)
Dlaczego ty: (Krótki opis dlaczego akurat ty)

Zgłaszamy się w tym temacie!