WhatBet.co nowym partnerem FIFAM.info

fifam13

fifam13Do grona partnerów FIFAM.info dołączył właśnie serwis WhatBet.co zajmujący się typowaniem wyników spotkań. Jeśli typujesz wyniki ale nie chce Ci się wychodzić z domu ten serwis jest doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie! Zachęcamy do odwiedzenia i życzymy samych sukcesów, poniżej krótka prezentacja serwisu przygotowana przez jego administratora:

 

Strzał? Celny! Zwycięzcom chwała i nagrody!

90 minuta remisowego spotkania. Do piłki ustawionej na 11. metrze podchodzi zawodnik gospodarzy. Bramkarz rywala? Nie wytrzymał presji i piłka zatrzepotała w siatce. Tłum oszalał, a Ty…

… trafiłeś poprawnie wynik meczu i przejąłeś pozycję lidera rankingu typerów! Czujesz już smak zwycięstwa i bliskość wspaniałych nagród, które za chwilę weźmiesz do swoich rąk i podniesiesz w geście triumfu?

Przekuj marzenia w rzeczywistość i wygraj atrakcyjne nagrody w najlepszej, społecznościowej grze typerskiej – WhatBet.co. Typuj, pojedynkuj się ze znajomymi, zdobądź uznanie w gronie typerskich ekspertów.

W WhatBet.co możesz typować rozgrywki Ligi Mistrzów, Ligi Europy, eliminacji do MŚ 2014, spotkania towarzyskie, a także najciekawsze rozgrywki ligowe i pucharowe. W tym mecze polskiej Ekstraklasy, I ligi oraz II ligi wschodniej i zachodniej!

Gra w WhatBet.co jest całkowicie darmowa. Dołącz już teraz i walcz o nagrody! Co miesiąc do wygrania, m. in. konsola do gier wideo, gry i książki piłkarskie.

fifam13