Najbliższe mecze do obstawiania

Najbliższe mecze do obstawiania oferują tyle ciekawych rynków, że aż boli głowa. Do tego mamy w Polsce tylu bukmacherów do wyboru (i to legalnych!), że może czas przyjrzeć się obstawianiu meczów dokładniej.

Być może nie każdy jest przekonany do zabawy w zakłady bukmacherskie. Niektórzy wciąż myślą, że obstawianie jest nielegalne, a to nieprawda! Polskie prawo pozwala na zakłady na mecze, ale pod warunkiem, że robi się to u któregoś z licencjonowanych bukmacherów. Warto też sprawdzić, czy jest tam np. kod promocyjny sts, aby dostać coś ekstra za rejestrację.

Sprawdzamy najbliższe mecze

Ciężko jest obserwować wszystko i wiedzieć o wszystkim, co dzieje się w świecie piłki nożnej. Dlatego eksperci od obstawiania mówią jasno: trzeba znaleźć sobie swoją specjalizację. Nie da się mieć kompletu informacji o największych ligach świata i jeszcze do tego o 1. lidze belgijskiej, szwedzkiej, tureckiej i australijskiej. Z tego samego powodu nie powinno się też brać za obstawianie wszystkiego naraz.

Każdy ma swojego bzika: jeden będzie wiedział wszystko o Ekstraklasie i Premier League, inny interesuje się mniejszymi, niższymi ligami. To właśnie te obszary, w których trzeba sprawdzać najbliższe mecze do obstawiania.

Obstawianie meczy piłkarskich

Obstawianie meczy piłkarskich jest łatwe tylko z pozoru. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele trzeba przeanalizować i jakie scenariusze brać pod uwagę, kiedy chce się zakładać!

Ogólna forma drużyny to jedno, ale jej aktualna kondycja może być zupełnie inna. Powiedzmy, że Bayern Monachium, który normalnie świetnie sobie radzi, właśnie miał ciężki mecz w Lidze Mistrzów, więc może spotkanie w Bundeslidze sobie odpuści i najważniejsi zawodnicy będą odpoczywać, a na murawę wejdzie rezerwa? Może też być tak, że świetny pomocnik jest kontuzjowany, więc gra nie będzie szła tak gładko, jak zawsze. Może być tak, że poprzedniego dnia cała drużyna ostro zabalowała…

Eksperci radzą także, aby zawsze przed meczem sprawdzać prognozę pogody. Mokra, śliska murawa może prowadzić do wielu niekontrolowanych ślizgów i upadków, palące słońce oślepiać i przegrzewać organizmy zawodników, a mróz – wiadomo, że nikt nie lubi zbyt długo biegać na mrozie.

Typy bukmacherskie na najbliższe mecze

Decydowanie o tym, jak obstawić najbliższy mecz bywa czasami bardzo trudne, ponieważ mając zbyt mało informacji nie jesteśmy w stanie podjąć właściwego, czyli najbardziej rozsądnego, wyboru. Wtedy z pomocą przychodzą typy bukmacherskie pisane przez innych fanów piłki nożnej, którzy znają się przy okazji na obstawianiu. Oczywiście są też w sieci ściemniacze i naciągacze, których trzeba się wystrzegać. Po czym ich poznać? Wystarczy sprawdzić, jak ostatnio sprawdzały się ich prognozy. Jeżeli typowane przez nich wyniki trafiają bardzo losowo i nie ma nigdzie wytłumaczenia, skąd takie typy na mecze, a nie inne, to lepiej pójść gdzie indziej. Najlepiej, jeśli strona, na której czytamy typy prowadzi statystyki i archiwum każdego typera.

Bukmacher na zakłady

No i na koniec: bukmacher na zakłady. Tak samo, jak nie opłaca się robić zakupów w pierwszym lepszym sklepie, tak samo nie warto obstawiać byle gdzie. W Polsce mamy do wyboru kilku legalnych bukmacherów, którzy wystawiają różne kursy na ten sam mecz. Trzeba więc porównać i wybrać tego buka, który ma najfajniejszą ofertę.