Przewidywania bukmacherów względem Polski – jakie dają szanse biało-czerwonym?

Rozpoczęło się piłkarskie święto: Mistrzostwa świata w piłce nożnej. Każdy fan footballu z pewnością kibicuje swojej drużynie, ale i wśród pozostałych składów ma swoich faworytów. Wielu fanów decyduje się na obstawianie wyników meczów u bukmacherów. A ci jednym dają ogromne szanse, a w powodzenie innych nie wierzą. Co przewidują dla reprezentacji biało-czerwonych?

Najwięksi polscy bukmacherzy – co przewidują drużynie Polski?

Tradycyjnie w okresie piłkarskiej gorączki liczba fanów zakładów bukmacherskich rośnie. Bukmacherzy dobrze o tym wiedzą i przygotowują dla nich zakłady specjalne i atrakcyjne oferty. Kod Promocyjny forBET, STS, czy w serwisie Fortuna są na porządku dziennym. To czołowi polscy bukmacherzy, u których już można typować klasyfikację końcową turnieju. Czy Polska pojawia się w czołówce?

Fortuna: małe szanse dla Polaków

W dniu otwarcia Mundialu 2018 bukmacher Fortuna niestety nie daje polskiej drużynie największych szans. Faworytem i ekipą przewidywaną na zwycięzcę jest reprezentacja Brazylii. Kurs wynosi obecnie 5.1. W czołówce krajów z największą szansą jest u Fortuny również ekipa Joahima Loewa.

W czołówce klasyfikacji końcowej u Fortuny są także: Francja, Hiszpania, Argentyna i Belgia. Polsce niestety serwis ten daje małe szanse i płaci obecnie aż 55 złotych za postawioną złotówkę. Jednak nie jest najgorzej. Dla porównania, drużyna, której Fortuna nie daje praktycznie żadnych szans – Panama – to już kurs rzędu 1300!

Co ważne, Fortuna nie przewiduje, by reprezentacja biało-czerwonych miała w ogóle większe szanse na dojście do ostatnich etapów gry. Co dla polskich kibiców może być przerażające, w tej chwili najwięcej osób obstawia, że biało-czerwoni w ogóle nie wyjdą z grupy. Minimalnie wyższy kurs zakłada odpadnięcie w ⅛ finału.

ForBET: Polacy poza pierwszą dziesiątką strzelców

Optymizmu co do możliwego zdobycia mistrzostwa przez biało-czerwonych nie podzielają też spece na platformie ForBET. W razie wygranej Polaków za jedną złotówkę postawioną na reprezentację Polski płacą aż 60 złotych. Z kolei największe szanse na wygraną w finale dają Brazylii.

Słaby wynik przewidują dla Polski także pod względem liczby goli. Biało-czerwoni z genialnym strzelcem – Robertem Lewandowskim – nie znaleźli się nawet w pierwszej dziesiątce drużyn, które zdobędą najwięcej bramek. Tu w czołówce są Niemcy, Brazylia, Hiszpania, Francja i Argentyna.

STS: Polska odpadnie w fazie grupowej

Najgorszą chyba możliwością dla polskiego kibica byłoby odpadnięcie biało-czerwonych już w fazie grupowej. Niestety, podobnie jak w serwisie ForBET, także i bukmacher STS typuje, że właśnie to się wydarzy. Złotówka postawiona na tę opcję to 2.25 do wyjęcia. Nieco wyższy kurs dają na odpadnięcie Polaków w ⅛ finału. Za to aż 30 złotych płacą za złotówkę postawioną na przegraną w finale.

Koniecznie należy dodać, że typy u bukmacherów stale się zmieniają, tak jak zmieniają się okoliczności – wraz z kolejnymi rozgrywkami czy nieprzewidywalnymi wydarzeniami. Dlatego, choć zwykle gorąco kibicujemy swojej drużynie, warto przewidywać, co naprawdę może się wydarzyć. Jak głosi anegdota, tylko spokój może nas uratować.